Версія для друку Версія для друку

Забезпечуємо позитивну динаміку розвитку сільського господарства

Сільське господарство завжди посідало та і зараз займає важливе місце в економіці України, яка так багата родючими землями. Праця із землею завжди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди пов’язані з нею відзначались витривалістю, відповідальністю, терпінням.
Ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки розвитку сільського господарства можливо підтримувати і розвивати район, зокрема і самі села. Проте розвиток агропромислового комплексу стримує ціла низка проблемних питань, зокрема: пустуючі землі, що не використовуються за цільовим призначенням, недостатня забезпеченість сільськогосподарською технікою, кваліфікованими кадрами, нестача інвестицій в галузь сільського господарства, недостатня підтримка з боку держави.
Однак, незважаючи на цілий ряд нагальних проблем сьогодення, сільське господарство в нашому районі все ж розвивається, хоч і не так стрімко, як хотілось би. Спільними зусиллями районної влади загалом і зокрема відділом агропромислового розвитку, та сільськогосподарських виробників – забезпечено позитивну динаміку розвитку агропромислового комплексу району. Так, хоч і у складних умовах, але протягом останніх років спостерігається зростання всіх основних показників сільськогосподарського виробництва, що тримає наш район у п’ятірці найкращих у області.
Ми всі знаємо труднощі й проблеми в цій галузі. Але не такі сільські люди, трударі, аби перед ними відступати. Я впевнений, що Ваша селянська мудрість і працьовитість, витримка і солідарність увінчаються достатком, миром і благополуччям у кожній сім’ї. Переконаний, що на дбайливе ставлення, самовіддану працю трудівників сільського господарства земля відгукнеться щедрими врожаями, аби дав тільки Бог здоров’я та сили.
Тож дозвольте, шановні працівники сільського господарства Іршавщини, ветерани сільськогосподарського виробництва, щиро і сердечно поздоровити Вас з професійним святом, яке ми відзначаємо щорічно кожну третю неділю листопада. Здоров’я вам міцного і життя довгого та щасливого!
Микола Кудрей,
начальник відділу
агропромислового розвитку РДА

Ваш отзыв

Ваш коментар