Версія для друку Версія для друку

ЯК ІРШАВЧАНИ ВОЇНАМ АТО ЛИСТА ПИСАЛИ…

У ДНЗ №4 м. Іршава днями відбулася цікава патріотична акція. Виконали малюнки на тему: «Тепло долонь і розуму я Україні милій віддаю». Їх відправили в зону АТО волонтерами В. Світликом та С. Пнівчуком. Також було написано наступні листи.
Дорогі солдати Української армії.
Вам пишуть діти з дитячого садка №4 м.Іршава Закарпатської області.
Ви нас не знаєте, але ми знаємо про Вас дуже багато. Ми знаємо, що у цей важкий час Ви оберігаєте кордони нашої держави, бережете наш сон і спокій, наше життя. Ви захищаєте наші родини. Ми захоплюємося Вашим героїзмом, мужністю і відвагою.
Ви ціною власного життя захищаєте мир, єдність і майбутнє України.
Цей малюнок зроблений руками діток і від щирого серця. Український Прапор зроблений долоньками, у яких передається родюча українська земля – годувальниця та мирне небо, під яким зростають маленькі патріоти нашої країни. Це посильний внесок у перемогу. Ми маленькі дітки теж за Вас переживаємо!
Ми віримо у Вас! Ми гордимося і пишаємося Вами!
Нехай Ваші гарячі серця, світлий розум та міцні руки вбережуть нашу Україну!
Повертайтеся додому живими і здоровими! Ми Вас чекаємо!
З повагою вихованці ДНЗ №4 м.Іршава, Закарпатської обл.

Доброго дня, дорогі наші захисники.
Вам пише колектив ДНЗ №4 м. Іршава, Закарпатської області.
Щоранку прокидаємось з молитвою за Вас. Не минає й хвилини, щоб ми не переймалися тривогою за Ваші життя. Ми з Вами особисто не знайомі, не всіх Вас знаємо по імені і звідки Ви, але, повірте, для нас Ви рідні, Ви наші брати, наші чоловіки, наші сини, наші батьки. Адже чините святу і героїчну справу – Ви захищаєте нашу рідну землю, наші оселі, нашу віру, мову, свободу, незалежність…
Повірте, кожна з нас зараз хотіла б бути поряд з Вами, допомагати, підтримувати. Та, на жаль, ми можемо це зробити лише в душі і щирою молитвою. Проте ми дбаємо і виховуємо тих, за кого Ви воюєте – майбутнє наше і нашої України – Ваших дітей та онуків.
Нам би хотілося, щоб цей лист приніс Вам хоч трохи тепла, щоб дав відчути любов, з якою ми думаємо про Вас. Ми дуже хочемо жити у вільній державі, де буде мир і добробут.
Ми Вас любимо, поважаємо. Віримо в Вас і з нетерпінням чекаємо додому.
Повертайтеся додому живими, будь ласка!

Ваш отзыв

Ваш коментар