Версія для друку Версія для друку

«Поважай батьків своїх — і довго житимеш на землі»

П‘ята заповідь Божа вчить: «Чти отця і матір свою, да благо тобі буде, і довго житимеш на землі». Так, дійсно, дуже важливо для кожного з нас мати повноцінну сім‘ю, а це перш за все залежить від батьків, від їх ролі у сім‘ї, їх мудрих настанов і порад.
Дуже часто діти матеріалізують любов до батьків – люблять через дорогі речі (модний одяг, крутий телефон, найпрестижніший вуз тощо). Адже кожен батько і мати хоче дати своїй дитині найкраще. Та, на жаль, не всі можуть. Не вимагайте від батьків неможливого, любіть їх просто так, підтримуйте добрим словом, будьте завжди поряд.
Їх ласку і любов не замінить ніхто і ніщо. Це ми, – їх діти, зрозуміємо тоді, коли самі станемо батьками.
Важливо для кожного з нас не спізнитись із розповідями про свої почуття до них, давши їм відчути, що вони любимі і дуже потрібні нам, своїм дітям, бо коли їх не стане, буде вже запізно…
Хочеться подякувати і своїм батькам за все, що змогли дати мені, перш за все – життя. Вчили доброти, людяності, чесності, трудолюбству. Вони є найкращим прикладом: були люблячими дітьми у своїх батьків, доглядали їх; вірно одне з одним як чоловік і жінка вже 33 роки; були і є для нас із братом найдорожчими і зразковими батьками; найулюбленіші дідусь і бабуся у своїх онуків Стасика та Костика.
А зараз, цими осінніми днями, 17 листопада, свої поважні 60 років святкуватиме мій дорогий татусь Михайло Данканич із Крайньої Мартинки. Ми його сильно любимо і цінимо за його працю, терпіння, переживання за нас, за те, що старався бути для нас найкращим батьком. Хочемо побажати здоров‘я міцного, сили, терпіння, везіння у всьому, а на старості літ діждатися втіхи від нас, дітей, онуків та правнуків.

Ярослава ЛЕНДЄЛ,
с. Крайня Мартинка.

Ваш отзыв

Ваш коментар