Версія для друку Версія для друку

Збережемо природу Іршавщини

Таку назву мав ініційований і проведений районним відділом освіти Іршавської РДА конкурс творчих робіт серед учнів ЗОШ і вихованців ПНЗ. Вихованці нашого закладу різного віку взяли у ньому участь у всіх номінаціях: плакат-заклик, малюнок, фотографія і вироби з природних матеріалів.

Після оцінювання до скриньки вже цьогорічних перемог потрапили призові місця і наших гуртківців. У номінації «фотографія» І місця – Андрій Світлинець (гурток «Історичне краєзнавство», керівник А.А. Світлинець), Юлія Манайло («зразковий» гурток «Юний скульптор», керівник Л.П Щока); у номінації малюнок І місця – Євгенія Мейсарош, Аліна Продан («народна» студія «Боржавська фантазія», керівник Л.Б. Микита), ІІІ місця – Корнелія Удут («зразковий» гурток «Дивосвіт», керівник Л.Ю. Ісак) і Тетяна Владімірцева (гурток «Декор», керівник О.Я. Дворак); у номінації «вироби з природних матеріалів» І місце – Михайло Мешко і Олександр Дешко («зразковий» гурток «Юний скульптор», керівник Л.П. Щока), ІІ місце – гурток «Народна творчість» (керівник В.М. Цільо) і ІІІ місце – Мар’яна Бобіта (гурток «Прикладні мистецтва», керівник Т.В. Попович).
Усього в районному конкурсі було представлено більше 30 дитячих робіт від нашого закладу. Усі вони поповнили постійно діючу виставку, що розміщена у нашій актовій залі.

Віра ГЛУШКО,
заступник директора районного будинку дитячої творчості

Ваш отзыв

Ваш коментар