Версія для друку Версія для друку

СЕРДЕЧНА ДРУЖНЯ ПОМІЧ

Справжня благодійність від душі завжди була в ціні. Звісно, мається на увазі не матеріальній, а моральній. Тому робити безкорисливі речі в житті – це своєрідне мистецтво. І його треба виховувати в дитини з ранніх років. Учні Малораковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів цими днями зібрали продукти харчування для своїх однолітків з Ільницької ЗОШ-інтернату. Подарунки дітлахам з Ільниці передали заступник голови райради Петро Добромільський, начальник відділу освіти, молоді і спорту РДА Єлизавета Яцканич. Їх зустріла Тетяна Олексій — директор закладу. Тетяна Володимирівна ознайомила районне керівництво з умовами навчального процесу. Тут справді охайно і чисто, зроблені ремонти, на належному рівні санвузли, є спеціальний ізолятор для дітей, які, наприклад, застудилися. Керівники районного рівня також відвідали їдальню, коли там обідали діти. Мали можливість особисто проаналізувати меню.
Безперечно, діти Ільницької ЗОШ-інтернат завжди потребують уваги, підтримки, допомоги. Тому, очевидно, раз чи кілька на рік навідатися туди буде замало. Як зазначив Петро Добромільський, райрада дбає про цей заклад і його вихованців, працівників і продовжуватиме це робити й надалі, аби там були комфортні умови.
Сам факт допомоги дітей своїм одноліткам – хороший приклад для наслідування. Такі речі є запорукою нашого спільного добробуту. Це готовність підставити дружнє плече у потрібну хвилину.
Іван СТЕПОВИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар