Версія для друку Версія для друку

ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

У четвер у приміщенні виставкового залу районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. З професійним святом присутніх привітали т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Петро Добромільський, Іршавський міський голова Степан Бобик, керівник благодійної організації «Допомога без кордонів» Петро Король, начальник відділу культури і туризму РДА Ганна Матіко та голова райкому профспілки працівників культури Оксана Сідор.
Вітаючи працівників цієї гуманітарної сфери, гості наголошували, що їх культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для гордості, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.
Кращим працівникам вручено почесні грамоти та подяки від райдержадміністрації, райради, міськради, відділу культури і туризму РДА та благодійної організації «Допомога без кордонів».
Атмосферу свята присутнім створювали пісні у виконанні Василя Філеша та гуморески від Юрія Мельника.

Ваш отзыв

Ваш коментар