Версія для друку Версія для друку

До уваги роботодавців району!

Іршавський районний центр зайнятості пропонує до Вашої уваги зміни та доповнення до деяких норм законодавства, які спрямовані на зняття напруги на ринку праці, упередження випадків масового вивільнення, стимулювання роботодавців до створення нових та збереження існуючих робочих місць.
З 22.08.2014 року набув чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 15.07.2014 року №468 «Про затвердження змін до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю». Порядок надання допомоги по частковому безробіттю затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 07 березня 2013 року № 103 відповідно до ст. 47 Закону України «Про зайнятість населення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 травня 2013 року за №756/23288. Цей Порядок визначає механізм та умови надання застрахованим особам допомоги по частковому безробіттю. Змінами та доповненнями передбачено спрощення процедури отримання коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю.
Також з 26.09.2014 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 року №437 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 року №347 «Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України “Про зайнятість населення». Цей Порядок визначає механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця. Змінами та доповненнями надано зручніший механізм визначення терміну нового робочого місця, а також розширено право на отримання компенсації суб’єктам малого підприємництва при створенні робочих місць. Для отримання відповідної компенсації пропонуємо при прийнятті на роботу безробітних за направленням центру зайнятості у двохмісячний строк звернутися до центру зайнятості за місцем реєстрації, як платника єдиного внеску.
Також повідомляємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2014 № 342 внесено зміни до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207.
Законом України «Про зайнятість населення» та вказаними вище постановами передбачено право громадян віком старше 45 років, страховий стаж яких не менше 15 років, та які мають професійно-технічну або вищу освіту (крім зареєстрованих безробітних), одноразово отримати «ваучер» для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.
Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом (станом на 1 січня 2014 р. – 12180 гривень).
Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Після отримання ваучера особі необхідно звернутися до обраного нею навчального закладу для укладання договору.
Дана інформація надасть можливість працівникам Вашого підприємства здобути другу професію чи спеціальність або підвищити свою кваліфікацію (згідно затвердженого переліку) та в більшій мірі відповідати Вашим вимогам до рівня кваліфікації працівників.
Про вказані вище зміни Ви можете дізнатися на сайті Закарпатського обласного центру зайнятості www.dcz.gov.ua/zak.
За більш детальною інформацією пропонуємо звертатися до спеціалістів центру зайнятості, які можуть надати роз’яснення як у центрі зайнятості, так і за місцем розташування Вашого підприємства.
Крім цього Іршавський районний центр зайнятсті може запропонувати:
– інформацію про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці;
– професійне навчання безробітних як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, з метою працевлаштування на конкретні вакансії Вашого підприємства;
– підбір необхідних працівників, у тому числі з використанням психодіагностичних методик – проведення тестування, оцінки та інтерпретації результатів;
– надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи із трудовим колективом у ситуації запланованого вивільнення працівників шляхом здійснення превентивних та адаптаційних заходів;
– консультування щодо впровадження певних норм законодавства про працю і зайнятість, державного соціального страхування на випадок безробіття;
– допомоги в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом ознайомлення претендентів на роботу з вакансіями в ході проведення ярмарків вакансій;
– інформування роботодавців залежно від профілю підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості;
– сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця – розробка і забезпечення відповідними рекомендаціями з техніки їх проведення, надання приміщень для зустрічі з кандидатами.
– проведення семінарів для керівників підприємств та представників кад-рових і фінансових служб з питань взаємодії підприємств з центрами зайня¬тості.

Михайло Гецко,
директор Іршавського районного центру зайнятості.

Ваш отзыв

Ваш коментар