Версія для друку Версія для друку

Трафили у справжню апостольську дванадцятку

Цього тижня перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Полончак, заступник голови райдержадміністрації  Іван Мошкола провели нараду з представником міської та сільськими головами, секретарями сільрад району. Участь у зібранні також взяли керуючий справами райради Євген Свириденко, керівники окремих структурних підрозділів РДА та служб району. Розглянули три питання.

Насамперед йшлося про виконання трьох етапів мобілізації у нашому районі. Їх організація належно проведена, не враховуючи окремих несуттєвих об’єктивних нюансів. Було відправлено в зону АТО сім одиниць техніки. З цього питання доповідав завідувач сектору мобілізаційної  та режимно-секретної роботи апарату РДА Іван Химич. Він також зацитував відповідні статті законодавства. Сільські голови задавали питання. Йшлося і про факт ненадання окремими структурами транспорту для допомоги мобілізованим.

Про хід чергового призову громадян України на строкову військову службу восени цього року говорив військовий комісар Іршавсько – Виноградівського ОРВК, майор Юрій Богдан. За його словами, є проблеми з проходженням призовниками медичних комісій. Тут слід активізувати співпрацю з органами місцевого самоврядування. У цьому контексті торкнулися і теми надання земельних ділянок учасникам АТО, тонкощів у поділі їх на категорії тощо.

Як дотримуватися лімітної дисципліни при підготовці до опалювального сезону 2014-2015 років, роз’яснював завідувач сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва відділу містобудування та архітектури РДА Еміль Мартин. У сільських голів виникало чимало запитань з цього приводу. На окремі вони отримали відповіді, а інші вирішуватимуть у робочому порядку.

Іван СТЕПОВИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар