Версія для друку Версія для друку

СТАНЦІЯ СПОТИКАННЯ – ПРИБОРЖАВСЬКЕ

Під орудою  керуючого справами районної ради Євгена Свириденка пройшла тристороння робоча зустріч, на якій  вже вкотре розглядалося питання нашої вузькоколійки.Крім відповідальних працівників органу місцевого самоврядування Іршавщини, в нараді взяли участь Приборжавський сільський голова Віктор Шпортень і група компетентних спеціалістів від Укрзалізниці, очолювана  в.о. головного інженера  Ужгородської дирекції       залізничних перевезень Львівської залізниці Ігорем Вольським. Він і озвучив  позицію їх сторони, зокрема, стосовно будівлі станції Приборжавське. Коротко  суть проблеми полягає в тому, що позаяк будівля впродовж кількох десятиліть не використовується, то її списали. Відповідно до цього  є наказ начальника  залізниці  про її демонтаж. Згідно  означених документів недавно було намагання виконати ці роботи.

‑  Громада села проти того,  щоб зносити дану будівлю,– так заявив Віктор Іванович. – Ми – за те, щоб об”єкту знайти  належне застосування, хоча б, до прикладу, як туристичного.

Ігор Вольський наголосив  на тому, що Укрзалізниця як державна структура може передати об”єкт зі свого балансу тільки на баланс державному органу. В даному конкретному випадку мова може йти про Закарпатську обласну державну адміністрацію.

 Результатом  узгодження  позицій та інтересів сторін досягнуто консенсусного  рішення. Від імені голови райради Івана Савка  на  адресу начальника ДТГО “Львівська залізниця” Б.П.Піха та начальника Ужгородської дирекції залізничних перевезень В.М.Нодя направлено лист, в якому зокрема  мовиться: “У зв”язку із підготовкою на розгляд чергової сесії районної ради питання про звернення до Закарпатської обласної державної адміністрації з проханням  прийняти на баланс  цілісний майновий комплекс вузькоколійної залізниці на відрізках  Хмільник-Іршава-Приборжавське та Іршава-Ільниця, просимо Вас призупинити, орієнтовно до 1 грудня 2014 року, будь-які дії щодо демонтажу вказаних об”єктів”.

Михайло Боржавський.

Ваш отзыв

Ваш коментар