Версія для друку Версія для друку

ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ

Як відомо, 26 жовтня 2014 року у нашій країні відбудеться подія державного рівня – дострокові парламентські вибори Верховної Ради України. Під час проведення виборів актуальним стає питання протипожежного захисту виборчих дільниць. Адже виборчі дільниці відвідає велика кількість населення і ймовірність виникнення пожеж збільшується завдяки людському фактору. Проведення цього заходу є дуже важливою і відповідальною справою як для майбутнього нашого народу, так для політичного устрою в державі.

У зв’язку з цим з головами і членами виборчих комісій, а також з обслуговуючим персоналом, який буде задіяний під час виборів, проводяться додаткові інструктажі з питань пожежної безпеки. На кожній виборчій дільниці розміщено наочну агітацію – пам’ятка з основними вимогами пожежної безпеки, яка спеціально розроблена районним відділом Державної служби України з надзвичайних ситуацій для цього заходу. Під час проведення виборів потрібно уважно поставитися до правил пожежної безпеки, адже саме від їх виконання залежить безпека не тільки усієї документації, а й життя наших громадян.  Іршавський районний відділ ДСНС України у Закарпатській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час проведення виборчої кампанії.

В свою чергу необхідно ще раз нагадати громадянам, що на виборчих дільницях та об’єктах, де вони розташовані, не дозволяється користуватися вогнем( у разі вимкнення електроенергії – свічками), несправними або з відкритими нагрівальними елементами електроприладами. Шляхи евакуації повинні бути вільними та не захаращуватися. Паління дозволяється лише у спеціально обладнаних безпечних місцях, які позначені відповідним знаком та мають урни з водою.

У разі виникнення пожежі негайно повідомляйте до аварійно-рятувальної служби зі стаціонарного або мобільного телефону за номером: 101або2-15-04.

 

Іван МОШКОЛА

начальник районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій

Ваш отзыв

Ваш коментар