Версія для друку Версія для друку

Подорож країною місцевого самоврядування

З метою підвищення рівня правової свідомості та наочної роботи Малораковецької сільської ради, її працівників, 20 жовтня  учням Малораковецької ЗОШ І- III ступенів організовано екскурсію по сільській раді.

Із захопленням учні слухали виступ сільського голови Емілії Юріївни Лях з питань діяльності сільської ради, виконавчого комітету та працівників сільської ради.

Вони відвідали кожний кабінет, побували в актовій залі, яка одноразово є місцем для урочистої реєстрації шлюбів. Ознайомилися із роботою кожного посадовця, які також охоче відповідали на  їхні запитання.

Також ознайомилися із законодавством України про місцеве самоврядування, збірниками та посібниками правових актів та виставкової правоосвітньої літератури, яку зробила депутат сільської ради, завідувач бібліотекою №1 с. Малий Раковець Ольга Юріївна Ожоганич.

Це стало своєрідним завершенням засвоєння науково-теоретичного матеріалу на тему демократизації суспільства, розвитку місцевого самоврядування, з якими малораковецьких старшокласників ознайомили працівники районної бібліотеки Марина Балога і Марія Ряска на пересувній виставці під час Тижня європейської демократії у райраді.

Ваш отзыв

Ваш коментар