Версія для друку Версія для друку

Чому потрібна читачеві районна газета?

 Відповідь доволі проста: тому що вона оперативно і об’єктивно висвітлює діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування, пише про роботу підприємств, організацій і установ, про малий і середній бізнес. На прикладах  місцевих реалій новинка відстоює національні інтереси та підтримує думку, спрямовану на розбудову вільної, незалежної, цілісної, суверенної України.  А споживачеві-читачеві завжди потрібний якісний інформаційний продукт, що оперативно і правдиво висвітлює життя громад, а районка уже давно стала реальною трибуною громадської думки.

Газетярі «Нового життя» повсякчас йдуть на зустріч читачеві. Редакція газети вже третій рік поспіль організовує різні акції, залучаючи до них листонош і активістів – наших перших помічників. Майже усі вони беруть участь у конкурсі, який оголосила газета. Підсумки підбиваються через кожні півроку. Переможець нагороджується премією. Це хороший стимул до роботи. Бо крім того, що ми вручаємо нагороди, вшановуємо кращих, ми пишемо про переможця на сторінках районного видання, подаємо фото. Хіба це не стимул до роботи?

На належному рівні проходить передплата районки в м. Іршава. Тут листоноші не просто доставляють часопис до людських осель в день його виходу, а й проводять певну роботу із читачами. Серед наших постійних передплатників – медики, освітяни, працівники культури, підприємці, пенсіонери. Тепер працюємо над тим, щоб залучити до газети молодь, яка більше схильна до електронних засобів зв’язку.  І судячи з усього, нам це вдається. Про це свідчить редакційна пошта. До випуску газети активно долучаються учні загальноосвітніх шкіл району – їх листи часто з’являються на сторінках газети.

Подбали ми і про відкриття власного сайту, який веде заступник редактора газети Іван Кополовець. Тут виставляються публікації з кольоровою, звичайно, ілюстрацією. Щоразу переглядів чимало. Це дозволяє оцінювати його інформаційне наповнення, тобто, читабельність. По кількості відвідувачів сайту можна робити своєрідний моніторинг: нас читають і ті іршавчани, які проживають за межами району та за кордоном – в Америці, Австралії, Чехії, Іспанії, Італії, Португалії, Польщі… Звичайно, це десь б’є по редакційній кишені, бо щоразу 200-300, а то й більше користувачів сайту знайомляться із змістом видання, не переглядаючи його друкований варіант. Але будемо відвертими: не все вимірюється грошима. Те, що нас читають і за межами України, додає лише оптимізму. Хай читають!

Газета йде назустріч і тим, хто займається літературною творчістю: пише вірші, оповідання, новели… Для них ми готуємо «літературну сторінку», яка вже давно стала затребуваною у читача. Тут друкуємо і тих, хто ще лише починає творити, і тих, хто вже зажив слави на літературній ниві.

У ці дня проходить літературна кампанія. Зважаючи на економічну ситуацію, вартість видання на 2015 рік ми залишили на рівні попередніх. Розуміємо: передплата багато в чому залежить від статків населення: щоб передплатити газету, потрібні гроші. А люди в більшості залишились без роботи.

Дуже раді з того, що люди надають перевагу саме нашому, районному виданню. Тому, шановні читачі, залишайтесь з нами і в наступному році. Ми  й надалі спільно з вами будемо творити газету. Тому пишіть, дзвоніть, заходьте!

Ми завжди вам раді!

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар