Версія для друку Версія для друку

Чергова поїздка в зону АТО відбулася завдяки газеті «Нове життя»

Наша газета вже неодноразово писала про матеріальну допомогу, яку наші люди возять на Схід України військовим, що воюють там проти російської агресії та бандитських угрупувань, які прикриваються штучними назвами  незаконних утворень ДНР та ЛНР. Після однієї з таких публікацій на телефон до організатора акції підтримки армії Мешка Ярослава (067 310 86 03 – саме цей номер його телефону ми і публікували минулого разу) подзвонили з села Горбок. Педагогічні колективи загальноосвітньої школи та дошкільного навчального закладу проявили ініціативу і організували збір коштів та продуктів для наших вояків. Крім того, сільські діти намалювали відповідної тематики малюнки, які теж відправили на фронт.

Вже не вперше допомагає наповнювати транспорт на Схід мукачівська фірма «Ректа», яка надає тушонку. Крім того, є ще благодійники з Тячева, які не хочуть, щоб ми називали їхні прізвища, але допомагають дуже конкретно. Вони забезпечили наш мікроавтобус соляркою на всю дорогу туди і назад. А відправлено вантаж (повний мікроавтобус) у місто Щастя, де обороняє нашу державну територіальну цілісність військова частина із Закарпаття. Водієм «бусика» у цій поїздці був Василь Бабинець.

Жителі маленького села Горбок зібрали, крім домашньої консервації, ще і 3300 гривень. Ще два підприємці з Іршави дали по 500 гривень. На ці гроші було куплено термобілизну, яка в цей період року надзвичайно потрібна у окопах і бліндажах нашим військовим. Але, треба сказати, що серед наших підприємців є і такі, які не проти нажитися на спільній біді. Якщо термобілизну минулого місяця організатори купували по 180 гривень, то нині такий самий комплект у нас коштує 290 гривень. Для того, щоб купити більше комплектів цієї білизни, Ярослав Мешко домовився з іншими підприємцями, і ті привезли необхідні речі із Хмельницького, де заплатили за комплект по 130 гривень, тобто, у два з лишнім рази менше, ніж у Іршавському районі.

Від імені наших вояків висловлюємо подяку Ярославу Мешку, Василю Бабинцю та всім, хто долучається до благодійних акцій на підтримку нашої української армії. Нехай Бог додає вам здоров’я і мужності, щастя і благодаті, нехай захищає і оберігає вас кожної хвилини. Адже ви робите велику справу – докладаєте зусиль для наближення нашої спільної великої перемоги.

Як запевнив нас Ярослав Мешко, збір коштів, теплих речей і продуктів триває. Наступна поїздка буде. Дзвоніть, долучайтеся.

І не забудьте передплатити нашу газету на наступний рік J

 

Василь Кузан.

Ваш отзыв

Ваш коментар