Версія для друку Версія для друку

Благодійні ярмарка-продаж та концерт – учасникам АТО

Майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас. Це переконливо довели учні Великораковецькі ЗОШ І-ІІІ ступенів 24 жовтня. У рамках школи було проведено благодійну ярмарку-продаж та незабутній концерт на підтримку українських військових, що захищають Україну на Сході.

З самого ранку учні виставляли на прилавок свої творчі вироби: картини, листівки, сувеніри, прикраси та інше. Деяка частина школярів підготувала для продажу домашню випічку та квіти. Патріотизм школи проявлявся  у всіх деталях: діти були одягнені у вишиванки, продавали прикраси у кольорах української символіки, прикрашали випічку тризубами.

На перервах школа наповнилась батьками та гостями, які не залишились байдужими до благородної ідеї своїх дітей та педагогів. Кожен охочий міг приєднатися до акції, купивши виріб чи пожертвувавши кошти.

Після завершення ярмарки відбулася концертна програма, яку урочисто відкрив директор школи Поштак В.В. Тут щиро і зворушливо звучали українські поезії у виконанні учнів, актуальними були пісні та хореографічні композиції дітей школи. Всі номери концерту пройняті неабияким патріотизмом, прагненням миру для нашої країни.

Все дійство вдалось на славу. Було тут все: і захоплення загальною атмосферою та рівнем виконання, і потужні овації та бажання підспівувати виконавцям. Були і сльози, і душевний біль за синів нашої України…

Всіх загиблих, починаючи з лютого і по сьогоднішній день, вшановано хвилиною мовчання.

Директор школи висловив щиру вдячність організаторам та учасникам благодійної акції, які змогли створити в залі справжню патріотичну атмосферу, і наголосив, що проведення таких заходів дає добрі результати. Адже в загальній сумі було зібрано  4 392 гривні, які передадуть на потреби військовослужбовців.

Вікторія Поштак,

заступник директора Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ваш отзыв

Ваш коментар