Версія для друку Версія для друку

СТОСУЄТЬСЯ ТРАНСПОРТНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

До районної ради постійно звертаються жителі району щодо якості послуг пасажирських перевезень, зверхнього поводження водіїв, недотримання графіків руху, маршрутів. З цього питання голова райради Іван Савко та заступник голови райради Петро Добромільський провели нараду. Із відповідним листом наступного змісту районна рада звернулася до райдержадміністрації:

– У зв’язку із численними зверненнями громадян району, в тому числі малозабезпечених верств населення, пільгових категорій з наріканнями щодо якості обслуговування  автомобільних перевізників, недотримання графіків руху та маршрутів місцевого пасажирського транспорту, просимо включити до складу конкурсного комітету  голову постійної комісії районної ради з питань розвитку підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку та інвестицій, депутата районної ради Ісака Михайла Михайловича.

Разом з цим, просимо попередньо погоджувати  графіки руху, маршрути місцевого пасажирського транспорту із міським та сільськими головами району та запрошувати їх до участі у засіданні конкурсного комітету.

Про всі подібні факти просимо повідомляти райраду за тел.. 2-37-20. Будемо негайно реагувати.

Ваш отзыв

Ваш коментар