Версія для друку Версія для друку

ТУР’ЄВРОЦЕНТР ЗАКАРПАТТЯ-2014

На днях в музично-драматичному театрі імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв Ужгорода відбулася найбільша в області ХІІІ Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2014». В ній взяли участь представники всіх районів області та колеги з Волинської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Тернопільської, Одеської, Херсонської, Черкаської областей України, Литви, Словаччини та Угорщини. Офіційну частину розпочали із перерізання символічної стрічки голова Закарпатської ОДА Василь Губаль та представники Закарпатської обласної й Ужгородської міської рад.

Участь у таких  виставках дає можливість як представити, так і розвивати туристичну галузь, розбудови туристичної інфраструктури, знайти нових колег, підписати нові угоди та налагодити співпрацю, яка принесе результати не тільки нашому краю.

Іршавщина представила досягнення району, зокрема рекламно-інформаційну продукцію: туристичні карти, листівки, буклети з туристичними куточками краю: «Родзинки Іршавщини», «Іршавщина запрошує», «Сільський зелений туризм», «Срібне джерело», «Готель Іршава», пішохідний маршрут «Лисичово-Кук», «На Гамору молот кличе», «Санаторій Боржава», «Дерев’яні церкви району» та «Фестиваль ковальського мистецтва та народних промислів запрошує». Кузня-музей «Гамора» с. Лисичово представила вироби сільськогосподарського реманенту, також представлені гончарні вироби  Олександра Дворака, лозоплетіння Михайла Головка, розпис по дереву, художні роботи Любові Матіко та Вікторії Капітан, вишивка Марії Ляшко та Вікторії Маргіти. Народні майстри представили майстер-клас з лозоплетіння, вишивки, бісероплетіння та розпис по дереву.

Іршавщина, як завжди, виглядала гідно. Гостинно запрошував каравай та не залишили байдужими відвідувачів кулінарні шедеври наших господинь. Всі представники туристичного бізнесу із задоволенням згідні співпрацювати з нашим районом та сподіваннями на нову зустріч у мирний час.

        Вікторія Маргіта, 

головний спеціаліст відділу  культури і туризму

Іршавської РДА

Ваш отзыв

Ваш коментар