Версія для друку Версія для друку

ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ!

26 жовтня 2014 року в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. З метою виготовлення якісних списків виборців Центральна виборча комісія надала вам можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному сайті ЦВК в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зайдіть в неї, натисніть “реєстрація” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь на зазначену вами електронну адресу.

Якщо у вас немає доступу до інтернету, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Іршава, пл. Народна, 3,  кабінети № 50,  з 9.00 до 18.00 (перерва з 13.00 до 14.00).

Також перевірити себе в списках виборців ви можете, звернувшись з 15 жовтня на Вашу виборчу дільницю. Члени дільничної виборчої комісії повинні доставити на вашу адресу іменні запрошення. У запрошенні вас повідомлять про: включення до попереднього списку виборців на виборчій дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, розпорядок її роботи, про час і місце голосування. Виборцям, які нездатні самостійно пересуватися, буде повідомлено про можливість проголосувати за місцем перебування.

Тим виборцям, які нездатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки «НСП», рішенням дільничної виборчої комісії надається можливість проголосувати за місцем перебування. Для цього необхідно власноруч написану заяву з проханням надати можливість проголосувати за місцем перебування, додавши довідку медичної установи про стан здоров’я та подати до дільничної виборчої комісії поштою або через інших осіб не пізніше 20 години 24 жовтня 2014 року.

Якщо ви не отримали запрошення або виявили помилку в персональних даних, то необхідно звернутися до дільничної виборчої комісії або до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців. Такі заяви можуть бути подані до 21 жовтня 2014 року. Довідки можна отримати за телефоном: 2-35-33.  Не упустіть нагоду скористатися своїм виборчим правом.

Юрій Марканич,
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА.                                                                             

Ваш отзыв

Ваш коментар