Версія для друку Версія для друку

ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ В ЛІЦЕЇ

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається.

Навчити жити і працювати в умовах демократії – вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти – талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

2 жовтня 2014 року в Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

У Дні учнівського самоврядування взяли участь одинадцятикласники. Випускники ліцею мали можливість проявити себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Весь навчальний процес ліцею в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації ліцею. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Кожен випускник мав можливість провести урок з того предмету, який йому подобається найбільше. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків,і звичайно, виходячи з уроків, зрозуміли всі труднощі учнівської професії. Насамперед зрозуміли, що потрібно бути терплячими, толерантними, обізнаними, мати широкий кругозір, бути готовим до будь-яких запитань.

 Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім  з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 5-10 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

Завершився День самоврядування в ліцеї підсумковою нарадою керівників лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам’яті незабутні враження і спогади на все життя.

Сергій Хіль,

учень 11 класу  Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею.

Ваш отзыв

Ваш коментар