Версія для друку Версія для друку

ВЧИТЕЛЬ – СВІТОЧ НАУКИ

Вчитель… Від цього слова віє теплотою і ніжністю. І не дарма, адже вчителі – це наші другі батько і мати, які ведуть нас по стежині мудрості в життя. Тільки вони знать про нас більше, ніж ми самі, тільки вони подадуть руку допомоги, коли у душі гасне вогонь надії, тільки їх ми цінуємо, як наших наставників. І тепер, напередодні Дня вчителя, я хотіла б віддати шану всім вчителям, всім тим світочам науки, які довгими вечорами сиділи над конспектами, задумуючись, як би найкраще подати матеріал, які ламали голову, щоб придумати нам найцікавіші виступи. Дякую вам, мої любі наставники. Ви за всі роки навчання в школі знайшли підхід до душі кожного учня і назавжди там залишились. Ваша привітна усмішка завжди приносить мені тільки щастя. Дорогі мої вчителі, посміхайтесь завжди і не тільки в день свого професійного свята, адже ваша посмішка вам дуже личить.

Зараз хотілося б ще привітати тих вчителів, які вже виконали свою місію провідника на щасливе майбутнє учнів, тих вчителів, які зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Низький уклін вам посилаю, мої ветерани слова і науки. Скільки вже випусків пройшло через ваші руки, скільки людей знайшло своє місце в житті завдяки вам. І нині, в день вашого свята, всі вони, на мою думку, віднайдуть той промінь світла, який ви віддали їм, і неодмінно згадають вас. Спасибі вам велике за прекрасних учнів.

Звичайно, хотілося сказати щось не банальне, але це все, що є у мене на душі. Наостанок скажу, що праця ваша – це нелегкий труд, з яким ви пораєтесь дуже вправно. Дякую вам, любі вчителі. Зі святом!!

Марія Шелельо ,

 член Малої академії літератури і журналістики.

Ваш отзыв

Ваш коментар