Версія для друку Версія для друку

В РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБІЛІОТЕК

Всеукраїнський день бібліотек відзначається щороку, 30 вересня, починаючи з 1998 року. З нагоди свята  у виставковому залі РБК зібралися майже всі бібліотекарі району. З професійним святом працівників Іршавської бібліотечної системи прийшли привітати перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Полончак, заступник голови райради Петро Добромільський, міський голова Степан Бобик, начальник відділу культури і туризму РДА Ганна Матіко, депутат райради Іван Боднар, директор Іршавської ЦБС Алла Лакатош та інші.

Хочеться відмітити, що на сьогоднішній день  в нашому районі функціонує 36 сільських бібліотек-філій, центральна бібіліотека для дорослих та районна бібліотека для дітей. А це, – близько сімдесят трудолюбивих та чуйних працівників-бібліотекарів.

Кращих спеціалістів цієї галузі було нагороджено грамотами райдержадміністрації, райради, міськради та відділу культури і туризму РДА.

Користуючись нагодою, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Полончак нагородив грамотою райдержадміністрації начальника відділу культури і туризму РДА Ганну Матіко – за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток сфери культури району, сумлінну й наполегливу працю та з нагоди 25-річчя з Дня народження.

Ваш отзыв

Ваш коментар