Версія для друку Версія для друку

ПЕРШИЙ УЧИТЕЛЬ ВДИХАЄ ЗНАННЯ, БЕЗ ЯКИХ НЕМОЖЛИВЕ МАЙБУТНЄ

Вже 25 пройшло з того дня, як ми зайшли в перший клас початкової школи с. Крайня Мартинка. Здається,  зовсім недавно, а ми вже дорослі, отримали освіту, працюємо, маємо свої сім’ї, діток, які також вже є учнями. Так, час пролетів… спогадів небагато, які назавжди у пам’яті нашій залишаються добрими, світлими про нашу першу вчительку Марію Андріївну Котубей. Вона для нас була другою «мамою»,  знала підхід до кожного, вміла мудрими порадами, словами достукатись до маленьких сердець. Кожен її урок для нас був цікавим і незвичайним, бо ми отримували «перші» знання, перші відчуття відповідальності, які стали міцною основою у майбутньому.  Завжди хотілося її похвали, що давало стимул до навчання, бути найкращими.

Марія Андріївна і зараз працює у школі вчителем початкових класів Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ  ступенів. Вона знову і знову випускає первачків. Більшість діточок у школі були її учнями. Тому всі ми, Ваші учні, низько вклоняємось Вам за те, що професійним підходом Ви відкрили наші серця і вдихали туди любов  до навчання, відчуття доброти і поваги до ближніх.

Ми, Ваші учні, хочемо привітати Вас із професійним святом – Днем учителя. З щирою вдячністю ми бажаємо Вам здоров’я, сили, терпіння в житті і Вашій такій нелегкій роботі. І нехай на Ваше добро Вам завжди відповідають тільки добром.  А також користуючись нагодою, вітаємо всіх вчителів Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів з Днем учителя.

Ти – просто учитель

Ти – просто учитель,

Ти сієш зерно.

Ростиш його, поливаєш,

Ти полеш бур’ян,

Щоб воно проросло.

Ти ніжно його колихаєш

І в колосся оті,

Ти вдихаєш усе,

Аби тільки росло,

Аби не зів’яло.

Найдорожче для тебе –

Це спіле зерно,

Яке з гордістю, наче медалі, збираєш.

Ярослава ЛЕНДЄЛ,

с. Крайня Мартинка.

Ваш отзыв

Ваш коментар