Версія для друку Версія для друку

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ — СВЯТО ПОВАГИ ТА ШАНИ ДО СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ

Першого жовтня в нашому районі відбулися символічні урочистості, метою яких є прояв уваги та шани до літніх людей Іршавщини. Так, у приміщенні Білківського відділення соціально-побутової адаптації Іршавського територіального центру сьогодні організовано невеличке свято для людей похилого віку, за участі першого заступника голови РДА Михайла Полончака та заступника голови районної ради Петра Добромільського. Не обійшлося й без привітань підростаючого покоління: вихованці Білківського дошкільного навчального закладу піснями та віршами підняли настрій бабусям і дідусям.

У своєму зворушливому виступі Михайло Михайлович привітав присутніх та побажав всього найкращого і зауважив, що всі ми зобов’язані дарувати тепло й увагу цим людям. Разом з тим, кращих працівників цього відділення перший заступник голови РДА нагородив грамотами райдержадміністрації.

Зі словами вдячності та поваги до людей похилого віку звернувся Петро Добромільський. Він наголосив також, що саме завдяки старшому поколінню, ми переймаємо досвід, знання, уміння та мудрість.

Розчулені старенькі щиро подякували гостям за увагу та вітання.

Ваш отзыв

Ваш коментар