Версія для друку Версія для друку

ДОВІРЛИВУ ЖИТЕЛЬКУ «РОЗВЕЛИ» ПО ТЕЛЕФОНУ НА 40 000 ГРИВЕНЬ

Іршавська міліція вкотре застерігає громадян: будьте уважні, аби не стати чергової жертвою шахраїв!

До Іршавського райвідділу міліції звернулась із заявою 61-річна жителька міста Іршава. Жінка розповіла про халепу, в яку втрапила через власну довірливість.

Вранці на її мобільний телефон надійшов дзвінок  із прихованого номера. Чоловічий голос у слухавці сказав, що її син скоїв наїзд на чоловіка і для того, аби залагодити справу, слід терміново переказати гроші у сумі 3000доларів США. При цьому невідомий вказав номер рахунку, на який слід переказати кошти.

Довірлива іршавчанка вже на обід через термінал банку переказала шахраю 40 000грн. І тільки після цього мати додумалась зателефонувати синові, котрий був у шоковому стані від почутого і повідомив матір, що ніякої аварії він не вчиняв, а знаходиться на роботі…

Зрозумівши, що її ошукали, потерпіла відразу звернулась у міліцію. Зловмисника розшукують, дана подія кваліфікується за ч.1  ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Водночас правоохоронці в черговий раз звертаються до громадян із проханням бути уважними й не вірити телефонним шахраям, ким би ті не називались і що б не вигадували.

Зазвичай телефонують з іншої області, з прихованого номера, або викидають потім карточки, тож встановити особу шахрая важко. Залишається одне: бути максимально обережними самим громадянам.

Якщо Вам зателефонував невідомий і каже щось про вашого родича, вимагаючи гроші, краще відразу ж зв»язатись з людиною, про яку йдеться, і в жодному разі не переказувати гроші. Зверніться в міліцію, де Вам нададуть відповідну інформацію, чи була насправді така подія, про яку йдеться.

Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар