Версія для друку Версія для друку

ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА – ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ У НОВИХ УМОВАХ

В умовах діючої заборони здійснення перевірок суб’єктів господарювання основні зусилля колективу відділення виконавчої дирекції Фонду в Іршавському районі спрямовані на здійснення профілактичних заходів.

На даному етапі страховий експерт та спеціаліст по роботі з роботодавцями відділення активно використовують у своїй діяльності різні форми та методи профілактичної, роз›яснювальної роботи з питань охорони праці та промислової безпеки безпосередньо на підприємствах, установах і організаціях різних форм власності.

Так, у рамках проведення профілактичної роботи з працівниками травмонебезпечних галузей промисловості страховим експертом відділення була проведена зустріч з колективом деревообробного цеху №2 ТзОВ «К›Лен», під час якої працівникам роз’яснено основні вимоги Правил охорони праці у деревообробній промисловості, роз’яснено та показано, під які ризики попадають працівники, що обслуговують деревообробні верстати, зокрема стрічкові пилорами. Присутнім на зустрічі було роз’яснено роль чинника «людського фактора» у виникненні нещасного випадку. Були надані практичні рекомендації, консультації, які допоможуть працівникам та керівникам дотримуватися норм промислової безпеки та вимог Закону України «Про охорону праці», Закону України «Про загальнообов›язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» у практичній діяльності.

Робота відділення у цьому напрямку триватиме і надалі.

 

Андрій ДЕМЧИК,

головний спеціаліст по роботі з роботодавцями відділення ФССзНВ.

 

Андрій ЛУТАК,

страховий експерт відділення ФССзНВ.

Ваш отзыв

Ваш коментар