Версія для друку Версія для друку

ЗАСІДАЛА РАДА ІРШАВСЬКОГО ТОВАРИСТВА ДОБРОВОЛЬЦІВ – УЧАСНИКІВ ВІЙНИ

З метою доведення до жителів району подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність у Великій Вітчизняній війні і теперішній час днями районна організація  Товариства добровольців-учасників війни Закарпаття провело засідання ради для обговорення актуальних питань. Голова РО товариства Василь Рацин виступив з доповіддю  «Про хід виконання заходів про підготовку і відзначення 70-річчя визволення України від фашистських загарбників та 70-річчя Перемоги у ВВВ 1941-1945р». Доповідач охарактеризував, що в районі зроблено у цьому напрямку та окреслив подальші заходи, які потрібно провести, щоб успішно закінчити намічене, а намічено  дуже багато. Також доповідач розповів про всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України»

 23 жовтня після  заходів у районі (круглі столи, лекції  в школах, будинках культури, художні виступи, виставки на військову тематику та інше) в м. Іршава естафета буде прийнята від Виноградівського району і передана в Мукачівський район. Звернув увагу на волонтерську роботу в с. Ільниця й інших селах, яка була показана представнику обласного Товариства добровольців-учасників війни Закарпаття Юрію Грабу, котрий залишився задоволеним стосовно цього питання в районі. Баченням подій у Великій Вітчизняній війні і теперішньою ситуацією в Україні поділилися члени ради: добровольці ВВВ Андрій Нодь, Микола Стельмах, Ганна Котляренко, а також голова районної ради  ветеранів України Денис Білинець,

    Залишається разом з очільниками влади, керівниками сфер культури, освіти, громадськості, ветеранами Великої Вітчизняної війни, учасниками  війни, дітьми війни на належному рівні провести урочистості з цієї нагоди.

Ігор БЕРЕГІЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар