Версія для друку Версія для друку

ЗА ГІДНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Не віриться, що 25 років тому ці вже сивочолі ветерани Народного Руху України повстали проти тоталітарного комуністичного режиму. То були часи, коли за свої погляди можна було потрапити за грати. Вони вже не пошепки, а на повні груди  говорили про незалежність, про самостійну Україну, над державними установами встановили синьо-жовтий прапор.

Минулого вівторка на урочистий мітинг із нагоди відзначення 25-ої річниці Народного Руху України біля Пам’ятного хреста «Борцям за волю України» в м. Іршава зібралися ті, хто виборював свободу, сміливо виступав проти комуністичної ідеології. Більшість з них у вишиванках.

Урочистості розпочалися із виконання Державного Гімну України зразковим дитячим вокальним ансамблем «Дзвіночок» будинку культури с. Білки. Втім, на урочистому мітингу не було такого, хто б не включився в спів. Усе звучало наживо. Потім керівники району, представники громадськості та співзасновники Руху поклали до підніжжя Пам’ятного хреста корзину квітів.

Із теплими словами до присутніх звернулися перший заступник голови РДА Михайло Полончак, радник голови райради Михайло Менчук та міський голова Степан Бобик. Вони вручили ветеранам подяки і грамоти.

Своїми спогадами й патріотичним духом поділилися з присутніми фундатори та співзасновники районної організації НРУ Василь Марущинець, Василь Кузан, Ярослав Гудь та Василь Кополовець. Вони побажали усім міцного здоров’я, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України.

 

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар