Версія для друку Версія для друку

ДОПОМОГА ІРШАВЩИНИ ВІЙСЬКОВИМ В ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО

17 вересня в Іршавській райдержадміністрації відбулася подія, приводу до якої краще б не було… Представники військової частини, що дислокується в м. Мукачево, приймали автомобіль (всюдихід) ЗІЛ – 131, який буде направлено в зону проведення АТО.

Коротко про ситуацію: за ініціативою голови райдержадміністрації Вячеслава Свічкара, за кошти спонсорів та меценатів району райдержадміністрацією було закуплено автомобіль (всюдихід) ЗІЛ – 131. За допомогою підприємців даний автомобіль приведено в належний технічний стан, встановлено нові шини, проведено покраску кабіни, кузова та інші дрібні ремонтні роботи.

Від імені керівництва району висловлюємо щиру подяку депутату районної ради Петру Станку, фахівцям ДП «Фортуна» (директор Володимир Горзов), приватним підприємцям: Михайлу Дмитровичу Воробканичу (с. Ільниця), Олександру Івановичу Кормошу (с. Вільхівка), Павлу Михайловичу Бричу та Андрію Івановичу Демчику (м. Іршава). Хочеться побажати всім військовим, гвардійцям, працівникам міліції та мирним жителям, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, залишитися живими і повернутись кожному в свою домівку неушкодженими на радість рідних та близьких!

Юрій Химинець,

начальник відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації.

Ваш отзыв

Ваш коментар