Версія для друку Версія для друку

ЖІНКА ЗМУШУВАЛА СВОЇХ ДІТЕЙ ЖЕБРАКУВАТИ

У селі Довге 43-річна жінка змушувала трьох своїх дітей біля церковного храму просити у перехожих гроші.

Правоохоронці отримали інформацію від мешканців села Довге про те, що під час релігійних свят та недільних богослужінь періодично з»являються троє малолітніх дітей, які просять у перехожих милостиню. Діти завжди брудні та погано вдягнені.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей, майор міліції Василь Волошиновський та молодший лейтенант міліції Василь Сочка відшукали їхню матір та цих дітей. Діти проживали разом із бабусею, бо мати їх покинула і пішла жити до свого співмешканця. Вони розповіли, що їхня матуся щомісяця отримувала у банкові соціальні виплати у розмірі 1550 грн. Однак отримані гроші витрачала на свої власні потреби. Діти неодноразово просили свою матір купити їм продукти та одяг. Однак жінка переконувала, що грошей не має, і їм потрібно гроші заробляти самим, тобто просити милостиню – жебракувати, інакше вони не будуть мати, що їсти. Старший хлопчик разом зі своїми меншими братами із січня по червень, кожну неділю, ходили під церкву в с. Довге, де ставали біля входу і просили милостиню.

Слідча Іршавського райвідділу міліції, майор Олеся Зейкан розповіла, що 43-річна жінка, незважаючи на погодні умови, змушувала дітей жебракувати. Хлопчики із стаканчиками у руках  підходили до прихожан церкви і жалісно просили милостиню на їжу. Протягом одного вихідного дня вони могли зібрати  від близько 20-30 грн. А ті факти, що діти добре не доглянуті, матір зовсім не бентежили.

За  даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС.

Ваш отзыв

Ваш коментар