Версія для друку Версія для друку

СЕСІЯ РАЙРАДИ: АТО, МАЙНО, ЗЕМЛЯ, ДОРОГИ…

Минулого тижня народні обранці зібралися на двадцять п’яту сесію райради. Сформований був порядок денний з більш ніж двох десятків питань. Стосувалися вони в основному комунального майна та земельних відносин. Було запропоновано зняти з розгляду питання про утворення виконавчого комітету райради. До пункту «Різне» пропонували  включити статут навчально-виховного комплексу в Смологовиці, а також на пропозицію депутата райради Петра Станка – інформацію стосовно проведених заходів районною радою щодо допомоги учасникам АТО. З цим народні обранці погодилися.

Сесію розпочали урочисто з виконання Гімну України. Загиблих на Сході України вшанували хвилиною мовчання. Було нагороджено відзнаками облради і районної ради депутатів райради, сільських голів з нагоди 23 річниці Незалежності України.

Інформація начальника відділу культури і туризму РДА про стан справ у галузі, а також про хід виконання районних програм, ініціатором і розпорядником яких є відділ освіти та відділ охорони здоров’я РДА, була роздана депутатам заздалегідь. Тому вже на сесії у народних обранців запитань не виникало. Що стосується фінансів, то, зокрема, розподілили більш ніж півмільйона гривень субвенції з обласного бюджету. Ці кошти підуть на дитсадки Доробратівської, Великораковецької та Ільницької сільських рад.

Чимало уваги приділили передачі в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району. Йшлося про те, аби був справедливий підхід у цьому напрямку, визначені чіткі і однакові критерії для всіх. Свою точку зору висловили Петро Станко, Станіслав Сухан, Юрій Фельцан, Іван Боднар, Іван Клим. На наступну сесію підготують інформаційну довідку стосовно цін, термінів оренди та прізвищ самих орендарів тощо.

Підтримано ще низку майнових питань. Директором комунального підприємства «Друкарня» призначено Івана Завидняка. Своєю думкою з приводу цього рішення поділився громадський активіст Іван Фельцан.

Кілька рішень стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення жителям нашого району. Статут Смологовицького навчально-виховного комплексу депутати також підтримали.

З трибуни перед колегами виступив депутат райради Василь Ледней. Він закликав усіх до співпраці, об’єднання зусиль навколо інтересів району.

Відтак голова райради Іван Савко та голова райдержадміністрації Вячеслав Свічкар ознайомили всіх з інформацією щодо надання допомоги учасникам АТО. Вячеслав Сергійович також інформував про ремонт доріг, який наразі зроблено у Загатті зі сторони Завидова, від Іршави до Білок та у Довгому.

Участь у сесії взяли керівники районних установ, служб, представники громадськості.

Василь ШКІРЯ,

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар