Версія для друку Версія для друку

ДО СВЯТА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Саме напередодні свята  я хочу зупинитися на тих іменах, які вже чітко вимальовуються у протоколах чемпіонатів, кубків, першості України, Європи та завдяки яким про Іршавщину знають далеко за межами області. Це в першу чергу Сергій Скоблей – шашки (тренер Анатолій Вайда). Йому ледь виповнилося 11 років, а його зірочка вже засяяла на Європейській арені, третє місце на чемпіонаті Європи. Про вихованців тренера Ольгу Павляк та Сільвію Марковці теж написано багато – призери Європи, світу, чемпіони України. Залишилось підкорити тільки світовий трон.

Василь Орешко, Ельвіра Попович (тренер Ільгар Кулієв) – кандидати у майстри спорту з дзюдо та самбо. Василь вже чемпіон України. Його ім’я майже у всіх протоколах самих престижних змагань. Зараз він  – уже студент – є надія на його майбутній спортивний ріст. Своєю наполегливістю, спортивною злістю, ставленням до тренувальних занять радує Ельвіра Попович, яка вселяє надію, що скоро стане в одному рядку сильніших спортсменок України.

Стрімкий темп, який взяв Віталій Глушко на підкорення спортивних висот з важкої атлетики (тренер Юрій Світлик) викликає не тільки захоплення, але й віру у велике майбутнє цього спортсмена. У неповні 20 років він майстер спорту, володар Кубка України, чемпіон України серед юніорів, чемпіон України серед юнаків до 23 років, бронза на чемпіонаті України серед дорослих. Зараз він у складі збірної України, готується до чемпіонату Європи, тож є надія скоро побачити його ім’я у десятці кращих спортсменів Європи.

10-20 років тому з десяток імен нашого району з футболу виступали за команди майстрів, збірних України, СРСР. А потім декілька років затишшя, звучать назви команд, імена гравців у районній та обласній першості. Останні два роки вселяють надію на краще. Стрімкий ріст цієї гри у с. Сільце, поява майданчика зі штучним покриттям сучасного (одного з кращих), не тільки у районі, а і області стадіону. Юні сільські футболісти (тренер Сергій Білан) заявили про себе другим та третім місцем у Всеукраїнських зональних іграх на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2002 та 2003 року народження.

ФК «Сільце», їх блискучі виступи знають і в Угорщині, і в Словаччині. Тому бажаємо їм не зупинятись на досягнутому і впевнено крокувати до нових спортивних висот.

Не можна не згадати с. Ільниця – друге село в Закарпатській області у номінації краще спортивне село (сільський голова Віктор Симканинець). У цьому році є надія виступити на обласній спартакіаді краще і стати першими.

Кращих епітетів заслуговують наші ветерани (голова районної асоціації Іван Волошиновський) за останні сім років один раз другі та шість разів кращі в області в спартакіаді з шести видів спорту.

Сектор молоді і спорту райдержадміністрації щиросердечно вітає всіх зі святом та бажає здоров’я Вам усім, наснаги, щастя родинам і многая літ.

Андрій Данканич,

 завідувач сектору молоді

і спорту  РДА  

Ваш отзыв

Ваш коментар