Версія для друку Версія для друку

ЗНОВУ ВЕРЕСЕНЬ КЛИЧЕ ДО ШКОЛИ…

Усі стежки цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік. А це – дорога до знань і до нових звершень.

Минулого понеділка відкрилися в двері в Країну Знань для 49 першокласників Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. А навчатимуть їх бачити світ в чудових, незвичайних кольорах людських почуттів перші вчительки Віта Микита і Марина Котубей.

 Із Першовереснем школярів привітали заступник голови райдержадміністрації Михайло Полончак, заступник міського голови Михайло Рацин, директор Іршавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Ірина Вовканич, заступник директора районного будинку дитячої творчості Віра Глушко, священик Свято-Іллівського храму о. Михаїл Юрина. Депутат районної ради Андрій Прокоп від імені народних депутатів України Віктора і Павла Балогів вручив першокласникам набори шкільного приладдя. Цю благочинну акцію «з любов’ю і турботою про дітей» започатковано ними 8 років тому.

Приємні слова на адресу гостей, батьків та учнів сказала директор школи Ганна Гичка.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та пам’ять мирних жителів, котрі стали жертвами терористів на сході України.

–     На жаль, так сталося, — зазначила Ганна Гичка, — що на 23 році Незалежності ми повинні захищати нашу єдність, територію та кордони. Нам необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня, заради чого бореться у важких виснажливих боях нове українське військо, демонструючи кожного дня, кожної миті мужність та героїзм, відвагу й самопожертву, відчайдушність та бойове братерство.

   Від імені усіх присутніх право покласти квіти до пам’ятника воїнам-визволителям в Іршаві надано Ользі Ластівці, Василю Микиті, Антуанетті Пальок і Павлу Барні.

Із словами привітання звернулася до учнів і заступник директора школи Ольга Барна. Вона сказала, що всього за парти сяде 380 дітей.

За традицією право дати перший дзвінок надано першокласникам Ірині Бровді та Валентину Куруцу.

Урочисто лунають слова ведучого:

–  Тепер рушайте, друзі, за знаннями,

Нехай дзвоник завжди буде з вами.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар