Версія для друку Версія для друку

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА В БІЛКАХ

Цей тиждень стартував із святкування Дня знань. З гарним настроєм і такими ж організаційними моментами це свято відбулося у Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Урочисту лінійку відкрив директор школи Петро Чорба. Він представив гостей, прозвітував, що заклад до нового навчального року готовий і радо зустрічає учнів. Також висловив подяку батьківському комітету в особі голови Василя Кузьми та його заступника Ірини Жупанин, які теж докладають багато зусиль для того, аби школярі навчалися у комфортних умовах.

За християнською традицією, у добру путь вчителів та учнів благословили отці Георгій Чулей, Іоан Лупак, Віталій Шелемба — три настоятелі православного та греко-католицького храмів села Білки. До речі, отець Георгій ще є благочинним нашого району (православним).

Зі словами вітання до присутніх звернулися й інші гості шкільного свята. Від імені голови райдержадміністрації Вячеслава Свічкаря вітав завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату РДА Сергій Жидик. Заступник голови райради Петро Добромільський вручив першокласникам набори шкільного приладдя від народного депутата України Павла Балоги. Такі ж подарунки від Павла Івановича отримали першачки Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цей навчальний заклад має ще одне свято – відзначає 40-річчя  свого відкриття. Користуючись нагодою, Петро Петрович побажав, аби школа і надалі давала такі міцні знання та мала  побільше відомих і вдячних учнів.  Слова вітання лунали також і від сільського голови Василя Зейкана.

Згадали й про події на сході України. Загиблих під час антитерористичної операції вшанували хвилиною мовчання.

Відтак лунало кілька пісень націонал-патріотичного спрямування.

Після того, як урочисто пролунав перший дзвінок, учні сіли за парти. Перший урок – «Україна – єдина країна».

До речі, шкільна родина поповнилася учнями першого класу та випускниками Білки-Зовдуновицької ЗОШ І ступеня. Загалом стало більше на 34 школярі.

Ваш отзыв

Ваш коментар