Версія для друку Версія для друку

Мобілізація і споживання газу – на порядку денному

У четвер голова РДА Вячеслав Свічкар провів нараду з керівниками силових структур району, сільськими й міським головами району та інспекторами військового обліку сільських рад.

Із аналізом реалізації третього етапу часткової мобілізації в районі ознайомив присутніх військовий комісар Іршавсько – Виноградівського ОРВК майор Юрій Богдан. Підлягало оповіщенню за частковою мобілізацією – 354 чол., а оповіщено 188 чол..

За словами Юрія Юрійовича, незважаючи на комплекс проведених заходів, результати роботи свідчать про те, що має місце зрив  виконання завдання з часткової мобілізації щодо укомплектування військових частин та формувань мобілізаційними ресурсами.  Так, проблемним питанням   у більшості сільських рад району залишається незалучення представників міліції при оповіщенні військовозобов’язаних інспекторами ВОС сільських рад. Варто відзначити, що значна частина військовозобов’язаних виїхала за межі держави на заробітки, а деякі відмовляються  від отримання повісток для явки у військовий комісаріат. Відсутність військовозобов’язаних  за місцем реєстрації – одна з основних проблем, оскільки їх неможливо оповістити.

З початку третього етапу часткової  мобілізації призвані  та проходять військову службу у військових частинах та формуваннях Закарпатської області й за її межами 18 військовозобов’язаних, з них окремі – в зоні АТО.

Наступним, не менш важливим питанням, що стояло на порядку денному було ознайомлення присутніх з розпорядженням голови райдержадміністрації від 03.09.2014 №306 «Про запровадження щоденного моніторингу споживання природного газу на підприємствах, в установах, організаціях району та управління балансами газоспоживання». Інформував перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Полончак.

Ваш отзыв

Ваш коментар