Версія для друку Версія для друку

1 ВЕРЕСНЯ – ПО-ОСОБЛИВОМУ!

Відкрив свої шкільні клопоти перший день вересня та запросив школяриків у світ прекрасного, розумного і вічного. Ті учні, які продовжують навчання у рідних закладах, звичайно, із величезним задоволенням повернулися у свіжовибілені класи до своїх друзів-однолітків, щоб поділитися враженнями літньої розлуки. А найменшим членам шкільної громади – першокласникам – найбільш цікаво!  Адже перед ними відкривається такий довгий шлях навчання, проте сповнений новими відкриттями, знайомствами та веселими перервами між уроками.

Як і кожного навчального року, у селі Горбок свято першого дзвоника проходить по-особливому традиційно. Перед фасадом рідної школи зібралися не лише всі учні, випускники-девятикласники та маленькі першокласники, а й їх батьки, односельчани та поважні гості.

Розпочалося відкриття шкільного свята урочистим виконанням учнями та вчителями школи Гімну України та офіційним привітанням дирекцією школи. Віршованими  рядками усіх присутніх поздоровили старшокласники. У добру шкільну дорогу благословив учнів сільський священик о.Василій. Приємно відзначити, що учні Горбківської школи щиро молилися за успішне навчання у цьому році, і так само з гордістю виконували Гімн України, що говорить про високу духовну та патріотичну свідомість школярів.

 За тим, традиційно для цього села, до слова запросили гостей із дитячого садочка – вчорашніх друзів сьогоднішніх випускників, які привітали першокласників із святом та подарували пісні й вірші про Україну (Молнар Артьомка, Кобаль А., Слищенко К., Шустер В., Пантьо І., Свирида А., Туряниця І., Паук О). А на завершення найменші гості щиро виконали молитву у подарунок усім присутнім. До поздоровлень приєдналася завідувачка ДНЗ села Горбок Г.В.Алфелді, яка побажала своїм учорашнім вихованцям продовжувати виконувати добрі настанови, яких учили у садочку, і бути гарними учнями у школі.

Із словами вдячності перед сільською громадою виступили найголовніші гості свята – першокласники (Попфалуші І., Бойко І., Віраг А., Клоченко В., Станкович В., Мигович Д.). Напутніми словами привітання звернувся до них їх класний керівник Капітан М.Д., який побажав своїм вихованцям мирного неба та цікавого шкільного життя. Заключним етапом свята пролунав перший дзвінок, який пронесли по колу Попфалуші Інка та Галкін Ігор.

Учні порозходилися у свої класні приміщення для проведення першого уроку «Україна – єдина країна», а ми бажаємо усім школярам успіхів у навчанні, безхмарного неба та хороших  оцінок. Нехай щастить вам, школярі!

 Ірина Попович.

Ваш отзыв

Ваш коментар