Версія для друку Версія для друку

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ НА ІРШАВЩИНІ

23 серпня на центральній площі м. Іршава відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 23-ої річниці Незалежності України. Зібралися керівники району, представники організацій, підприємств та громадськості. Відкрилося  Державним Гімном України. Слова вітання для жителів району пролунали від голови райдержадміністрації Вячеслава Свічкара та керуючого справами райради Євгена Свириденка.

За вагомий особистий внесок у встановлення та зміцнення Української державності й сумлінну, наполегливу працю від імені голови облдерж-адміністрації  оголошено подяку Ярославу Гудю та нагороджено грамотами райдержадміністрації начальника відділу охорони здоров’я РДА Сергія Караслая, депутата райради Петра Станка, Загатянського сільського голову Івана Бізілю, заслуженого працівника культури України Надію Мельник-Гудь, начальника  районного відділу управління ДСНС України в Закарпатській області Івана Мошколу та інших.

Також відбулася урочиста церемонія вручення паспортів юним мешканцям Іршавщини, яким нещодавно виповнилося 16 років. Кращим учням та спортсменам району випала можливість покласти квіти до Пам’ятного Хреста «Борцям за  волю України» в Іршаві.
Не менш цікавим був святковий велопробіг гуртківців районної станції юних туристів по маршруту Іршава-Білки до пам’ятного знаку на місці розстрілу січових стрільців. Очолив колону велотуристів депутат Іршавської райради, директор районної станції юних туристів Іван Терпай. Юні велосипедисти поклали до підніжжя пам’ятного знаку вінки та квіти. А Білківський сільський голова Василь Зейкан провів для них історичний екскурс.

Ваш отзыв

Ваш коментар