Версія для друку Версія для друку

СПОРТИВНІ ВИСТУПИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дню незалежності присвятили свої виступи юні штангісти Іршавської ДЮСШ «Колос». Минулої суботи, після підняття в Іршаві прапора України, команда іршавчан виїхала в Хуст на відкриту першість Хустщини серед юнаків 1997 р.н. і молодших.

Успішно та з гарними спортивними результатами виступили осійчани Василь Будера й Іван Магурський, ільничанка, студентка Київського університету фізкультури Люба Шелельо, ільничани Ігор Роман, Юрій Петрище, іршавчани Михайло Дан та Владислав Роман.

На такій ноті стартував навчальний рік у важкоатлетів ДЮСШ «Колос». Переможці і призери нагороджені грамотами. На їх адресу звучали слова побажання в успішних виступах на обласних і державних змаганнях. Готували команду майстри спорту, тренери Дмитро Шкарупа та Юрій Світлик.

У неділю на базі ДЮСШ проведено спортивно-масові заходи, присвячені Дню Незалежності України. Змагання проходили за сприяння сектору молоді і спорту  РДА.

Програмою змагань передбачено: змагання з пляжного волейболу, міні-футболу та настільного тенісу серед ветеранів.

Перед початком змагань начальник сектору молоді і спорту РДА Андрій Данканич привітав спортсменів зі святом – Днем Незалежності України, хвилиною мовчання було вшановано пам’ять полеглих наших воїнів від російського агресора.

Цікаво проходили змагання з настільного тенісу серед ветеранів, в яких брали участь призери обласної спартакіади серед ветеранів Федір Халак та Юрій Вергун з Іршави, а також кандидат у майстри спорту Іван Печора з Сільця.

Цього року вперше на районному рівні у змаганнях брала участь команда з Климовиці в складі: Д. Шаленика, І. Котубея та І. Лендєла.

За підсумками проведення змагань, впевнену перемогу з явною перевагою завоював Федір Халак. Друге місце – у Юрія Вергуна, а на третій позиції – Іван Печора. Хорошу гру також показали Дмитро Шаленик, Василь Чепа з Осою та Дмитро Шкарупа з Ільниці. Переможці змагань нагороджені кубком та грамотами сектору молоді і спорту й районної асоціації ветеранів спорту.

У п’ятницю відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед команд держустанов «Кубок до Дня Незалежності України». На цей раз зустрічались команди відділу охорони здоров’я, РВ УМВС, прокуратури та РДА. Впродовж чотирьох годин точилась безкомпромісна спортивна боротьба на спортивному майданчику м. Іршава. Кращими були працівники райдержадміністрації, які і вибороли головний приз змагань. Другими стала команда РВ УМВС, третіми – відділ охорони здоров’я РДА. Переможці нагороджені кубком та грамотами РДА.

В цілому погодні умови внесли корективи у проведення змагань з пляжного волейболу. Ігри відбулись у спортивному залі ЗОШ №1 м. Іршава. Тут кращою була пара Олександр Попп – Вікторія Пензеник.

Всі учасники змагань щиро дякують директору ДЮСШ В. Жупанину за підготовку приміщень для проведення змагань, а також за  смачний обід учасникам.

В понеділок, о 12.45 к.ч., Іршава зустрічала учасників міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії». Стартувала естафета 24 серпня, в День Незалежності, в Ужгороді, на межі зі Словаччиною. Команда буде рухатись теренами Закарпатської і Львівської областей.

2 вересня в Істулузі, на межі з Польщею, відбудеться зустріч з європейською міжнародною командою, яку українські бігуни проводжатимуть дорогами Волинської, Рівненської, Тернопільської  і Чернівецької областей до кордону Молдови. Європейська частина всесвітньої естафети буде охоплювати 43 країни Європи із загальною довжиною маршруту в 24000 км та фінішує 7 жовтня в столиці Сербії – Белграді.

Приємні враження зостались в учасників від Іршавщини, її теплою зустріччю, за що ми вдячні директору ДЮСШ Василю Жупанину та працівникам школи.

Андрій ДАНКАНИЧ, завідувач сектору молоді і спорту  РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар