Версія для друку Версія для друку

ПРОФСПІЛКА КУЛЬТУРИ ІРШАВЩИНИ – ЛІДЕР ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

Літо! Найкращий час для оздоровлення дітей! Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я.

Райком профспілки працівників культури систематично проводить відповідну організаторську роботу з вищезгаданого питання. Спільно з обкомом галузевої профспілки ми потурбувались, щоб наповнити літнє оздоровлення дітей       розвагами, святами.

Цього літа набралися сил та оздоровились у оздоровчому таборі «Гармонія» смт. Чинадієво Мукачівського району діти працівників культури: Аліна та Іветта Романець з Ільниці, Євгенія Штефанська та Іванна Квак з Довгого, Світлана Ерделі з Греблі, Богдан та Максим Алмашій з Великого Раківця, Ольга Поляк із Заболотного, Вікторія та Іванна Воробканич з Лози. У таборі «Гармонія» створені належні умови для відпочинку дітей, організації харчування, медичного обслуговування. Тут проводяться виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи. Наші діти отримали безліч позитивних емоцій та нових вражень, і повернувшись додому, з нетерпінням чекають наступного літнього періоду.

Райком профспілки працівників культури і надалі проводитиме певну роботу з організації літнього оздоровлення дітей. Бо ми хочемо бачити своїх дітей гарними, щасливими, усміхненими, але, мабуть, не помилимось, коли скажемо, що кожен із батьків мріє, щоб його дитина буда насамперед здоровою.

Оксана Сідор,

голова райкому профспілки працівників культури

Ваш отзыв

Ваш коментар