Версія для друку Версія для друку

ДОРОБРАТІВСЬКО-НЕГРІВСЬКЕ ДЕРБІ

Відбулись ігри дев’ятого туру чемпіонату району з футболу 2014 року. Безперечно, центральним поєдинком  цього туру, як і прогнозувалось, стала гра між командами, що займають в підгрупі «Б» другу та третю позиції – це ФК «Скала» (Негрово) та ФК «Доробратово». В першому колі ФК «Скала» розгромив доробратівців з рахунком 8:1. Тож, очікувалось, що на цей раз господарі поля у себе вдома дадуть серйозний бій негрівцям. І дійсно, після перших хвилин зустрічі все так і виглядало. Доробратівці уже на третій хвилині гри відкрили рахунок. Чудовим ударом з 25 метрів у дев’ятку воріт негрівців «вколотив» новобранець доробратівців Андрій Беляков. Після цього гра дещо вирівнялась – основні події відбувались в середині поля. Гострих гольових моментів практично не було біля жодних воріт. Та неподалік штрафної доробратівців гравець команди порушив правила, за що арбітр зустрічі Михайло Райда цілком справедливо призначив штрафний удар. До м’яча підійшов, безперечно, кращий гравець із обох команд цієї зустрічі, нападник «Скали» Іван Делеган, і розігруючи штрафний, виконав його якось коряво. Але воротар господарів Юрій Лукеча, відбиваючи м’яч, зробив це невдало і м’яч від його рук влетів у його ворота, і рахунок зрівнявся – 1:1. Такої ж аналогічної помилки вдруге допустився страж воріт Доробратова, і на 70-ій хвилині той же Іван Делеган в одній з атак «Скали», індивідуально обігравши кілька гравців-господарів, наближаючись до їх воріт, пробив метрів з 25-и, і знову  м’яч опинився в сітці доробратівців. Господарі, які по великому рахунку в порівнянні з першою половиною гри дещо здали свої позиції, в другому таймі фізично не встигали за швидкими півзахисниками, братами Василем та Іваном Вежделами, котрі практично і робили всю погоду в підготовці до атакуючих дій «Скали».

Доробратівці в свою чергу старались відігратись, та робили свої атаки в основному за рахунок навісних передач в штрафний майданчик «Скали». Але там надійно діяв воротар негрівчан Євген Гобан, який вдало грав на перехват і не дозволяв господарям зрівняти рахунок. Отже, 2:1 на користь негрівчан.

І на завершення про цей матч хочеться відзначити: в хорошому сенсі цього слова коректну поведінку на протязі всієї гри по відношенні один до одного гравців обох команд, які по закінченні поєдинку потиснули один одному руку та подякували за гру. Таким же чином гравці та тренери обох команд подякували за кваліфіковано проведену гру арбітру Михайлу Райді та його помічникам-асистентам Михайлові Лялюку та Івану Бирову. Приємно, хотілося б такої культури і в інших іграх чемпіонату району.

Інші результати ігор дев’ятого туру такі: Білки – Сільце – 3:2 (3:1), Приборжавське – Кушниця – 0:0 (0:11), Арданово – Дубрівка: гра перенесена на резервний день 11 вересня, Загаття – Ільниця – 1:3 (1:2), Ч. Потік – Гребля – 5:0 (2:7), Заріччя – Брід – 3:0 (1:0).