Версія для друку Версія для друку

ДАІШНИКИ ВЧАТЬ ДІТЕЙ ПРАВИЛАМ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

 Працівники Іршавської Державтоінспекції докладають чимало зусиль, щоб ДТП за участю дітей не траплялось.

Вже скоро у дітей закінчиться відпочинок, і вони підуть до школи. Тому, з метою  виховання законослухняних учасників дорожнього руху, інспектор ВДАІ по обслуговуванню Іршавського району, майор міліції Михайло Пушкаш провів профілактичну роботу серед закарпатських школярів, які відпочивають у Центральному таборі туристського активу учнів України в селі Осій. Протягом літніх канікул ним було відвідано кожну зміну дітей, яка відпочивала у таборах відпочинку нашого району.

В першу чергу дітлахам надав базові знання з правил дорожнього руху у формі веселої гри. Але поза увагою не залишив і старшокласників. Вони цікавились правилами їзди на велосипедах, скутерах, квадроциклах.

Михайло Пушкаш розповів про адміністративну відповідальність за порушення ПДР, про випадки травмування їх однолітків.

Скоро розпочнеться навчальний рік у школах,  і дітям потрібно розповідати про правила безпечної поведінки на вулицях, у транспорті.

– Особливо важливо достукатись до свідомості дітей бути уважними і обережними в процесі дорожнього руху. Тому працівники Державтоінспекції роблять усе, щоб такі зустрічі були незабутніми і корисними школярам, – каже інспектор ВДАІ по обслуговуванню Іршавського району, майор міліції Михайло Пушкаш.

                                                       Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар