Версія для друку Версія для друку

НА ІРШАВЩИНІ АКТИВІЗУВАЛИСЬ КИШЕНЬКОВІ КРАДІЇ

Нещодавно дві мешканки Іршавського району стали жертвами кишенькових крадіїв у маршрутному таксі та одна жінка, приміряючи годинник, позбулась гаманця з грошима й мобілки.

Першою до правоохоронців Іршавського райвідділу звернулась 26-річна мешканка с.Приборжавське, яка їхала у маршрутному таксі «Виноградів-Кушниця». Із маршрутки вона вийшла без гаманця, у якому було 115 грн, зарплатна карточка та паспорт.
Майже через годину з аналогічним зверненням до правоохоронців прийшла 27-річна мешканка села Сільце, яка, їдучи в маршрутному таксі «Виноградів-Свалява», залишилась без гаманця, у якому було 500 грн, посвідчення водія та пенсійна картка її бабусі.

Обидві жінки розповідали майже аналогічні ситуації: при вході у маршрутку вони відразу розраховувались з водієм, а далі, пройшовши у салон, клали свої гаманці до сумочки. Однак коли вийшли з маршрутки, то виявили, що залишились без гаманців…

А от 31-річна мешканка Іршави перед обідньою порою зайшла в одну із крамниць міста, де їй приглянувся жіночий годинник. Жінка стала його приміряти, а свій гаманець та мобільний телефон поклала на поличку. На якусь мить жінка втратила їх із поля зору, а коли згадала, то їх на місці вже не було.

Втративши в магазині гаманець з грошима в сумі 600грн та мобільний телефон, потерпіла звернулась до міліції.

Справою зайнялись правоохоронці, однак затримати крадіїв за гарячими слідами не вдалось. Ці події внесено до Єдиного обліку,  крадіїв розшукує міліція.

 Як рекомендують фахівці, краще уникати переповненого транспорту та не випускати із  поля зору свої речі.  Також звертайте увагу на людей, які вас штовхають, намагаються відволікати вашу увагу. Кишенькові злодії дуже обережні, часто вони працюють удвох. Один відволікає, а інший краде.

 

Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар