Версія для друку Версія для друку

ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ ВИРІШУВАЛА КОМІСІЯ

У середу відбулося засідання постійної комісії райради з питань екології, використання природних ресурсів, рекреації, земельних відносин та агропромислового комплексу, яку очолює Василь Павлище. Обговорили низку питань, що стосуються земельних відносин.

У Сільці виник спір стосовно стежки. Справа в тім, що три земельні ділянки знаходяться поряд. Щоб двом власникам дістатися до свого клаптика землі, треба проходити через город третьої сусідки. Та колись не мала нічого проти. А вже останнім часом почала їх не пускати. Про ситуацію розповідав Сілецький сільський голова Віктор Кузьма. Його позиція така – хай тією стежкою люди ходять. Депутати вирішили звернутися в земельну інспекцію, аби владнала справу. Не вдасться – до суду.

Ще кілька жителів Сільця звернулися про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення.   Земельна ділянка була надана їм в оренду, сплачували за це кошти до сільського бюджету. Термін договору закінчився. Народні обранці погодилися з клопотанням жителів Сільця, проект рішення винесуть на сесію. Таке ж клопотання жительці комісія погодила на території Великораковецької сільради, в урочищі Лукачівка, враховуючи, що питання не є спірним і про привласнення чужих ділянок не йдеться.

Розглянули лист управління Держземагенства в районі про необхідність проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів у 2014-2015 рр: Брід, Дешковиця, В.Раковець, Заболотне, Н.Болотне, Горбок, Дуби, Івашковиця, Климовиця, Кобалевиця, Лисичово, Осій; у 2015-2016 рр. – Заріччя, Сільце та Луково. Депутати сприятимуть у цьому питанні.

Лист Міністерства екології та природних ресурсів України щодо розробки лімітів спеціального використання природних ресурсів місцевого значення взяли до відома.

ДП «Довжанське ЛМГ» надало відповідь на лист райради, в якій повідомило про кількість заготівлі деревини за попередній та цей роки. Депутати прийняли рішення, аби національний природний парк «Зачарований край», Довжанське лісомисливське господарство, Іршавська філія Агроспецсервісу протягом місяця надали інформацію про використання лісових ресурсів в розрізі лісгоспів, кварталів.

Розглянуто лист-відповідь ДП «СЛАП «Іршаваагроліс» стосовно плану лісогосподарських заходів на 2014 рік. Народні обранці просять цю структуру надати вичерпну відповідь стосовно самовільних рубок у 79 кварталі.

Йшлося і про звернення жителя Білок, на думку якого його односельчанин незаконно заволодів земельною ділянкою неподалік центру села та звів на ній будівлю. Цю справу рекомендували вирішити в суді.

Жителька Арданова звернулася з проханням врегулювати ситуацію щодо стічних вод та каналізації. Вивчатиме це питання санепідемстанція разом з сільським головою.

Участь у роботі комісії взяли голова райради Іван Савко, заступник голови райради Петро Добромільський, начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи райради Людмила Куртинець, начальник відділу землеустрою, охорони та ринку земель управління Держземагенства в районі Ганна Фрайтик, головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та діловодства райради Тетяна Кришеник.

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар