Версія для друку Версія для друку

МЕДИКИ ПІДСУМУВАЛИ

Минулого тижня за участі першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Полончака відбулася медрада, яку провів  начальник відділу охорони здоров›я РДА Сергій Караслай.

Йшлося про підсумки роботи закладів охорони здоров’я району за І півріччя 2014 року. З порівняльним аналізом інтегральних показників здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я за І півріччя ознайомив присутніх в.о. головного лікаря райлікарні Андрій Панько. Головний лікар КЗ «ІЦПМСД» Оксана Булеза доповіла щодо роботи закладів «ПМСД» за І півріччя.

Аналіз роботи стоматологічної служби за І півріччя 2014 року та перспективи її реформування висвітлив головний лікар ІРСП Іван Стойка. Також інформацію щодо аналізу показників якості онкопрофілактичної роботи акушерсько-гінекологічної служби, причини несвоєчасної діагностики злоякісних новоутворень надали районний онколог Зора Феннич та завідувач жіночої консультації Валерій Попович.

Про підсумки роботи по експертизі тимчасової втрати працездатності розповів в.о. головного лікаря райлікарні Андрій Панько.

Начальник відділу кадрів Іршавської РЛ Людмила Пацкан проінформувала присутніх про стан розгляду листів, скарг та заяв громадян за І півріччя 2014 року.

Ваш отзыв

Ваш коментар