Версія для друку Версія для друку

КЕРІВНИЦТВО ЗАКАРПАТСЬКОЇ МІЛІЦІЇ ЗУСТРІЛОСЬ З ЖИТЕЛЯМИ ІРШАВЩИНИ

Виїзний прийом громадян в Іршавському райвідділі міліції здійснив 1-ий заступник начальника УМВС України в Закарпатській області – начальник слідчого управління,  підполковник міліції Сергій Россоха.

Серед перших відвідувачів на прийом завітав голова ради ветеранів та пенсіонерів Іршавського райвідділу міліції Василь Микита, який  розповів Сергію Володимировичу про роботу ветеранської організації та попросив посприяти у виділенні фінансової допомоги одному із ветеранів ОВС.

Наступною на прийом завітала в.о.Брідського сільського голови, яку цікавив хід розслідування кримінального провадження стосовно посадових осіб сільської ради. Сергій Володимирович відразу дав вказівку направити це кримінальне провадження на перевірку до слідчого управління УМВС. Після цього жінка звернулась ще з одним питанням до керівника стосовно  реконструкції даху на дитячому садку. Оскільки колишній сільський голова  свої повноваження склав, а після цього до неї завітали будівельники, які повідомили їй про борг за проведення будівельних робіт.  На це Сергій Россоха запропонував їй написати заяву до районної прокуратури, щоб вони провели ретельну перевірку по всіх наведених нею фактах.

Користуючись нагодою, Білківський сільський голова Василь Зейкан  відзначив дільничних інспекторів міліції, які обслуговують село Білки і попросив Сергія Володимировича посприяти їм в отриманні службового автотранспорту. Село Білки нараховує майже 8500 чоловік, є присілки, які від центру села знаходяться на відстані більше 12 км.

Багато хороших слів прозвучало на адресу іршавських правоохоронців від депутата райради Петра Короля. Крім цього, він є мешканцем села Брід, де було скоєно невідомими особами крадіжку із магазина. Працівники карного розшуку дану крадіжку розкрили, злочинців затримали, за що депутат райради попросив їх відзначити.

Не обійшлось  і без нарікань. Приватний підприємець невдоволений ходом розслідування кримінального провадження стосовно крадіжки верстатів із його підприємства.

Стосовно видачі довідок про несудимість до Сергія Россохи звернувся голова громадського формування с.Ільниця.  Наразі склад громадського формування  переглянутий,  і щоб оформити відповідно нових членів, потрібно довідки, а їх видають в УМВС.

Крім цього, представник однієї із громадських організацій цікавився результатом звернення громадян стосовно одного із працівників Іршавського МРЕВ.  За цим фактом триває перевірка.

Сергій Россоха пообіцяв уважно вивчити всі звернення громадян, які прозвучали під час прийому. У ході бесіди з громадянами  Сергій Володимирович  детально вникав у суть кожної озвученої проблеми, аналізував супутні їй обставини та роз’яснював спірні моменти.

Після цього було пібито підсумки комплексної перевірки діяльності  Іршавського районного відділу міліції. Відзначили як позитивні результати роботи структурних підрозділів райвідділу, так і вказали на негативні моменти.

Наостанок Сергій Володимирович розповів, що наразі  у зоні АТО несуть службу 50 працівників міліції із Закарпаття.  Сьогодні для забезпечення належного дорожнього руху вирушили у дорогу 15 працівників УДАІ і готуються до виїзду кінологи.

– Стати на захист держави – це священний обов’язок кожного міліціонера перед народом України, – наголосив Сергій Россоха.

                          Віта ГОРЗОВ,

Іршавський РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар