Версія для друку Версія для друку

ВІЛЬХІВЧАНИ ВЗЯЛИСЯ ЗА БЛАГОУСТРІЙ КЛАДОВИЩА: ГУРТОМ Й АКТИВНО

Традиційно і загальноприйнято віддавати належну шану померлим два рази в році — на Томину неділю, що є наступною після Великодня, та 1 листопада, який вважається Міжнародним днем пам’яті. Та впродовж літа кладовище перебуває у занедбаному стані, могили «запущені», зарослі бур’янами, із-за яких навіть важко розгледіти хрести та пам’ятники. Такий стан не вказує на шанобливе ставлення до наших предків.  Але ж відвідують могили померлих родичів і ті, хто проживає  далеко  за межами с.Вільхівка.

Вирішив боротися з цією проблемою депутат сільської ради Василь Іванович Кормош. Його мета – навести тут порядок, бо це свідчить про нашу культуру та  рівень духовності.

Вільхівчани підтримали його ідею щодо благоустрою кладовища і долучилися до співпраці. Першими дієвими кроками було вирубування та викорчовування старих  висохлих дерев, вивезення сміття, скошення бур´янів та чагарників  на території цвинтаря.

Та стежити за станом і зовнішнім виглядом місць спочинку і підтримувати його у гідному вигляді потрібно протягом усього року. Для цього знадобляться люди, які б займалися цією справою. Ми повинні шанувати своїх предків, адже це – наш священний обов’язок перед ними.

Тетяна Кормош,

студентка І курсу відділення журналістикиУжНУ

Ваш отзыв

Ваш коментар