Версія для друку Версія для друку

ТУРНІР ІМЕНІ КУЦЕНКА

Друга золота медаль з цьогорічних виступів – у майстра спорту України з важкої атлетики.

З 23 по 26 липня в м.Скадовськ проходив Міжнародний турнір пам’яті Якова Григоровича Куценко та чемпіонат України серед молоді до 23 років.

І місце серед молоді до 23 років і золоту медаль виборов Віталій Глушко – вихованець Іршавської ДЮСШ “Колос”. А паралельно  в турнірі  пам’яті ім. Я.Куценко посів друге місце і завоював срібну медаль.

Виступає наш 19-річний атлет за збірні команди Волині і Закарпаття і навчається на ІІ курсі Луцького Педінституту. Тренується в заслуженого тренера України Миколи Авраменка.

Після змагань у Віталія починається учбово-тренувальний збір до чемпіонату Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років, який пройде в м.Лімасол (Греція), а збір проводиться в м. Коломия.