Версія для друку Версія для друку

ОГЛЯД-АНАЛІЗ 7-ОГО ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

В 7-ому турі відбулись два поєдинки в Арданові та Ільниці, які можна віднести до ключових у цьому чемпіонаті.

У групі «А» два з трьох матчів мали гарний результат. Команді  Арданова в центральному двобої групи «А» прогнозували перемогу в 2 голи. Та гравці Михайла Станинця рознесли в друзки захист опонентів, досягши рекордної перемоги у своїй групі. Арданівці здобули другу поспіль перемогу з різницею в 5 голів (рекорд ліги) і перервали чотириматчеву безпрограшну серію «будівельників».

Несподівано завершився і матч у с. Дубрівка, де місцевій команді «Дружба» пророкували мінімальну поразку або нічию. Та ФК «Білки» зазнали друге фіаско поспіль, дозволивши місцевим здобути дебютну домашню перемогу.

Третя гра групи «А» завершилась другою домашньою перемогою гравців с. Кушниця. Непереможна серія досягла чотирьох матчів.

Несподіванками групи «Б» були високі рахунки. Адже мало хто із вболівальників очікував такої якісної гри у всіх чотирьох поєдинках.  Ільницьким гравцям прогнозували мінімальну перемогу, утім, команда «Шахтар» здобула свою першу перемогу з різницею в 4 голи. І це при тому, що команда «Скала» до цього не знала гіркоти поразок і мала серію в чотири поспіль перемоги з різницею в 2 голи і більше.

Виграш  в 2 голи пророкували також ФК «Заріччя», ФК «Гребля» та ФК «Доробратово». Футболісти с. Заріччя здобули другу поспіль домашню перемогу з різницею в 4 голи (рекорд ліги). Гравці з села Чорного Потоку, хоча й поступились втретє, однак до цього програвали не більше двох голів.  Футболісти із села Гребля вперше перемогли з різницею в понад 3 голи, а команда із с. Загаття вдруге поспіль поступилась на виїзді з різницею в 4 голи. Вдруге  на виїзді виграла команда «Доробратово». Для  гравців «Зірки» це фіаско стало третім домашнім розгромом поспіль (антирекорд ліги).

За наслідками 7 туру, найбільшого прогресу в досягла команда «Дружба», яка піднялась на два місця . По одному кроку нагору зробили ФК «Едельвейс» та ФК «Гребля». Найменший рейтинг у гравців команди Сільця, які опустились на дві сходинки. По одному кроку вниз зробили ФК «Білки» та ФК «Ялинка».

Христина Гозда,

студентка ІІ курсу відділення журналістики УжНУ

Ваш отзыв

Ваш коментар