Версія для друку Версія для друку

ЛІТНЄ ЩАСТЯ

Гаряче літо у розпалі. Сонячні спекотні дні дозволяють дітям вдосталь купатися в річках, засмагати на сонці та радіти літнім канікулам. А щоб літо проходило не тільки для задоволення, а ще й з користю, – у нас на Іршавщині продовжує свою оздоровчу роботу Центральний табір туристського активу учнів України, що в Осої. Зовсім непомітно, проте дуже цікаво для малечі, пролетіли дві оздоровчі зміни. Як і кожного року, у цей табір приїжджають діти не тільки з нашої Іршавщини, а також із різних куточків Закарпаття та й  з найвіддаленіших районів України.

На першу оздоровчу зміну заїхали оздоровитися  165 дітей. Директор літнього табору І.І. Матіко підготував приміщення та педагогічний персонал згідно з установленими формами та положеннями.

У таборі з дітьми працюють досвідчені педагоги – 18 вихователів, у яких на високому рівні оформлена відповідна документація – у кожного вихователя у наявності папка зі щоденним планом роботи, є план-сітка роботи табору, постійно проводиться робота з дітьми: функціонує кіно- та відеозал, у наявності спортивна площадка, діти займаються гуртковою роботою, проводиться спортивно-оздоровча та психологічна робота з дітьми.

1-а зміна проходила з 01 по 23 червня, тривалістю 21 день, де мали змогу оздоровитися 150 дітей із Закарпатської області, з них – 23 дітей із Іршавського району. Усі путівки придбані через фонд районного соціального страхування та за часткову оплату батьків.

З 24 червня року розпочалася 2-а оздоровча зміна, у яку заїхало 181 дитина із Закарпатської області, з них – 36 дітей із Іршавського району через фонд районного соціального страхування та за часткову оплату батьків. Також у 2-ій оздоровчій зміні перебували 16 дітей пільгових категорій (15 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування та 1 дитина із багатодітної неблагополучної неповної сім`ї), які оздоровлювалися безкоштовно, за рахунок закуплених путівок управлінням освіти, молоді і спорту Іршавської райдержадміністрації.

 На 3-ю оздоровчу зміну, яка розпочалася 17 липня, заїхали оздоровитися ще 29 дітей пільгових категорій безкоштовно, за рахунок закуплених путівок управлінням освіти, молоді і спорту Іршавської райдержадміністрації.  Також тут відпочивають діти з Іршавщини та із інших районів області. Загалом із Закарпатської області у 3-ій зміні оздоролвюються 184 дітей.

Відпочинок для дітей тут цікавий та веселий. Адже у таборі буквально кожна хвилина включає в себе різноманітні конкурси, розваги, ігри, вікторини, спортивні змагання, екскурсії та цікаві програми.

Тут діти мають змогу відвідувати бібліотеку, займатися у гуртках та із величезним задоволенням завершують свої насичені щастям й розвагами дні веселими дискотеками.

А про змістовне та розумне дозвілля дітей дбають досвідчені педагоги: старший вихователь Олеся Андріївна Попфалуші, котра є хорошою порадницею дітям, надійним другом.  Коли дітлахам стає сумно, – Олеся Андріївна завжди знаходить слова підтримки, адже за фахом вона – досвідчений психолог. Також наставником і прикладом справжнього чоловіка для хлопців є старший інструктор Сергій Іванович Попфалуші. Він завжди знає відповідь на цікаві запитання малечі, уміє розрадити, підкаже розумне вирішення будь-якої проблеми, поруч із таким вихователем кожен відчуває себе у безпеці. Ці слова повністю характеризують воєнрука табору Василя Юрійовича Сенину.

Щоденно разом із дітьми займалися чудові, досвідчені, вмілі вихователі Надія Іванівна Матіко, Олена Віталіївна Хальзова, Петро Петрович Михайлочко, Тетяна Василівна Матіко, Мирослава Василівна Лендєл, Світлана Віталіївна Ваш та інші.

Ну і, звичайно, щоб у повній  мірі могли оздоровитися діти у таборі, якісним, смачним 5-разовим харчуванням забезпечували кухарі Марія Василівна Вайтиковська, Наталія Василівна Юріна, Ганна Михайлівна Бойко. Адже лише при повноцінному харчуванні відпочинок дітей є не лише цікавим, а й корисним.

 

І.Попович, М.Улинець,

члени районної комісії з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Ваш отзыв

Ваш коментар