Версія для друку Версія для друку

АЛІНА ПОЛЯК: «ТІЛЬКИ ДОВГОЮ ТА КРОПІТКОЮ ПРАЦЕЮ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУ»

Нещодавно в Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нового відеокліпу співачки з с. Великий Раковець Аліни Поляк під назвою «Двобій». Детальніше про сам кліп, а також про деякі моменти з творчості ми запитали у самої співачки.

– З якого віку ти почала займатися вокалом?

– Співати  почала років з трьох, а на сцені виступила вперше в чотирирічному  віці в м. Іршава, на фестивалі Івана Поповича. Саме тоді мені вручили подарунок як наймолодшій учасниці.

– Хто є авторами пісень?

– Авторів є багато, зараз тісно співпрацюємо з композитором Олесею Худою з села В. Раковець, поетом та письменником Василем Кузаном й Людмилою Ковач.

– Скільки альбомів уже випустила?

– Альбомів маємо вже три. Перший під назвою «Алінка мала», коли мені було 10 років. Презентація та концерт пройшов у с. В. Раковець. До його складу ввійшло 10 пісень. Через сім років випустили альбом «Країна мрій», до якого ввійшло вже 11 творів. І останній альбом має назву «Двобій». До нього ввійшло 10 пісень.

– Скільки кліпів у твоєму доробку?

– Зараз маємо два кліпи. Перший ми знімали два роки тому. Це був кавер на пісню Lady Gagu  «Bad Romance», автором якого є Марина Поляк. Нещодавно зняли кліп на пісню «Двобій». Режисером-постановником і оператором був Володимир Твердохліб.

– Де знімався кліп «Двобій»?

Зйомки кліпу відбувалися в різних куточках Закарпаття. Він складається з трьох частин. Перша знімалася у студії, потім ми перемістилися у Перечинський район, на Полонину Руну. Згодом у кліпі з’явилися різні звірі: собаки, миші, коти, які зробили відеотвір більш оригінальним. І завершальною стадією стали зйомки в м. Ужгород,.

– Що символізує назва «Двобій» у твоєму кліпі?

– Двобій – це боротьба добра зі злом, що знаходяться в одній жіночій особі. Тут я постаю у двох образах: світла та темряви. Світлий образ символізує ніжність та прекрасність дівочої краси. Другий образ – химерний, де показано жіночу підступність, хитрість та зрадливість.  Зйомки тривали майже рік.

– Як пройшла презентація кліпу «Двобій»?

– Це була перша прес-конференція у моєму житті на такому офіційному рівні, були присутні: поет Василь Кузан, оранжувальник всіх моїх творів Юрій Сідор, журналісти та багато гостей. Презентація пройшла чудово.

– Чи все у вас вдалося, що запланували?

– Дещо вдалося, дещо ні. Хотілося б, звичайно, більше, але, на жаль, з подіями, які відбуваються зараз в Україні, чесно кажучи, і не хочеться співати, веселитися. Але, звісно, щось планується, твориться, але не так швидко, як хотілося б.

– Яка вартість кліпу, якщо не секрет?

– Це ми залишимо у таємниці. Спонсором виступив народний депутат України Павло Балога.  Ну і, звичайно, спасибі моїм батькам, близьким та рідним, які допомагали й підтримували мене.

– Які плани маєш на майбутнє стосовно кар’єри?

– Спочатку дещо хотілося б присвятити Небесній Сотні та Героям на Сході України. У майбутньому плануємо відзняти кліп на пісню «Василі», пов’язати його з новорічною тематикою. І думаємо, що до 14 січня заплановане здійсниться.

Розмовляла

Мирослава Зілинець ,

студентка відділення журналістики УжНУ

Ваш отзыв

Ваш коментар