Версія для друку Версія для друку

ГОТУЄМО ЕКОНОМІКУ РАЙОНУ ДО РОБОТИ В УМОВАХ ТРЕТЬОГО ЕТАПУ МОБІЛІЗАЦІЇ

Глава нашої країни підписав відповідний указ про часткову мобілізацію. На цьому тижні його затвердила Верховна Рада України. Заходи, вказані в указі, реалізовуватимуться протягом сорока п’яти діб на території всієї України. Це вже третій етап у контексті АТО. Тому наразі економіку району необхідно готувати до роботи в умовах часткової мобілізації. На цю тему якраз і говорили на нараді, що відбулася на цьому тижні. Захід відбувся під керівництвом голови райдержадміністрації Вячеслава Свічкаря. За словами керівника району, ситуація на Сході невтішна, тому має бути налагоджена співпраця всіх структур районного рівня для того, аби забезпечити реалізацію указу гаранта Конституції, убезпечитись від терористичних проявів. Сільські голови теж максимально повинні володіти інформацією і сприяти.

Участь у нараді взяли заступник голови РДА Іван Мошкола, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих служб району, сільські  голови району та заступник міського голови.

Зазначався вік осіб, які можуть брати участь в антитерористичній операції. Наголошувалося також на тому, що звертатиметься увагу при відборі громадян на їх стан здоров’я та сімейні умови. Велика увага приділялася допомозі сім’ям тих іршавчан, які зараз на Сході, адже їм необхідна різного рівня підтримка. Важлива роль у згаданій роботі і громадських формувань при сільських радах. Їх теж залучатимуть до виконання завдань. Учасники наради наголошували на злагодженій співпраці військкомату та відповідних спеціалістів при сільських радах. Йшлося і про стан організації прийому для тимчасових переселенців із зони бойових дій, безчергове виділення земельних ділянок учасникам АТО тощо.

Серед доповідачів були завідувач сектору мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату РДА Іван Химич, в.о. військового комісара Іршавсько-Виноградівського ОРВК Юрій Богдан, т.в.о. начальника Іршавського РВ УМВС України в Закарпатській області Мирон Черничко, начальник відділу з питань цивільного захисту населення  райдержадміністрації Юрій Химинець, начальник РВ РС ГУДМС України в області Василь Марущинець, майор міліції Віта Горзов.

Також заступник голови  райдержадміністрації Іван Мошкола торкнувся питання підготовки закладів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду.

 Керівник району резюмував, що необхідно чути один одного, тісно співпрацювати для того, аби надійно й ефективно захистити нашу країну від терористів.

 

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар