Версія для друку Версія для друку

ІРШАВСЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ

Керівництво Іршавського райвідділу та присутній на нараді начальник Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, майор міліції Сергій Ольховенко підбили підсумки за півріччя, на яких  об’єктивно оцінювали роботу підрозділів та кожного керівника зокрема, щоб визначити кращих та вказати на певні недоліки тим, хто невідповідально поставився до своїх службових обов’язків.

Тимчасово виконуючий обов»язки начальника Іршавського райвідділу,  підполковник Мирон Черничко, аби конкретніше розібратись у ситуації, яка склалася надав слово начальникам підрозділів, щоб і надалі працювати злагоджено та продуктивно.

Заступник начальника Іршавського райвідділу, підполковник Мирон Лещишин довів інформацію про результати роботи відділу, а саме, що протягом півріччя внесено до Єдиного  обліку 2509 заяв та повідомлень громадян, із них з ознаками кримінального правопорушення 611, проведено аналіз  стану злочинності на території обслуговування по кожній службі.

Майор Сергій Зінич, який у своїй доповіді зазначив, що на даний час у районі найбільше скоюються крадіжки майна із приватних будинків та магазинів,  автомобілів, тому по даному напрямку проводиться кропітка робота, але потрібно до неї залучати всі служби без виключення.

Боротьба із наркотиками завжди знаходилась на першому місці у правоохоронців. Про це говорив у своєму виступі старший оперуповноважений відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, майор міліції Юрій Турок. Довів до присутніх, що протягом півріччя на території району виявлено 15 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин, всі справи направлено до суду. Крім цього, наразі проходить операція «Мак-2014», під час якої правоохоронці виявили 4 факти вирощування громадянами снодійного маку.

Значна увага правоохоронцями була приділена злочинам у сфері економіки. Тут слово мав начальник відділу по боротьбі з економічними злочинами, майор Петро Хрипта. Протягом півріччя відділенням було виявлено злочини у сфері лісової галузі, виявлено ряд зловживань службовим становищем та виявлено порушення у земельних відносинах.

Про проблемні питання та складності в розслідуванні кримінальних проваджень доповідала заступник начальника слідчого відділення, майор Алла Пожарова, яка визначила шляхи покращення роботи слідчих, у яких за перше півріччя було в провадженні 660 кримінальних проваджень. На даний час слідчий підрозділ має потужний, професійно підготовлений колектив, яким буде докладено максимум зусиль для ефективності роботи.

Службу дільничних інспекторів представив начальник сектору дільничних інспекторів міліції, підполковник Ярослав Тодавчич, який під час свого виступу зупинився на проблемних питаннях вуличної злочинності, рецидивної злочинності, роботі з підобліковим елементом та профілактичних заходах. Також було звернуто увагу дільничних інспекторів міліції на прийоми громадян у населених пунктах району.

Наразі діти знаходяться на літніх канікулах, одні відпочивають вдома, інші у таборах відпочинку. У цьому напрямку слово було надано начальнику відділу кримінальної міліції у справах дітей, майору Василю Волошиновському, який розповів, що  працівниками відділення було виявлено факти втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, споювання неповнолітніх дорослими.  Крім цього, значна увага правоохоронцями приділяється дітям, які приїхали із інших районів та навіть областей на літній відпочинок в с. Осій, де розміщені три табори для відпочинку дітей.

 

 Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС.

Ваш отзыв

Ваш коментар